VĖDISANA & KOLUNA vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (64:81)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

„Statybų vizija & LVA” iškovojo nesunkią pergalę

2010 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 23:47 val., peržiūros: 4432
Ketvirtadienį (02-11) Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp „Vėdisana & Koluna“ (šeimininkai) ir „Statybų vizija & LVA“ (svečiai). Pirmajame kėlinuke svečiams buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigoje komandas skyrė vos 4 taškai.Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai atrodė tragiškai. Daug klaidų ir spragos puolime leido jų varžovams savo pranašumą padidinti iki 20 taškų. Trečiajame kėlinyje Vėdisana & Koluna“ komandai pavyko šiek tiek priartėti , tačiau skirtumas ir toliau išliko dviženklis. Paskutiniame ketvirtyje svečiai ir toliau įrodinėjo , kad jie labiau nusipelnė pergalės šiose varžybose 64:81.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingiau svečių komandai. Jau kėlinio viduryje jiems pavyko susikrauti dviženklį pranašumą (7:17). Netrukus šeimininkai atsakė 5 taškais iš eilės ir sumažino deficitą perpus. Kėlinio laikui einant į pabaigą komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis , o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:22.

Antrasis ketvirtis pademonstravo , kad „Statybų vizija & LVA“ gali puikiai žaisti net ir šešiese. Suaktyvinę gynybą ir pradėję gintis jau nuo pirmųjų aikštelės metrų svečiai išmušė iš vėžių savo priešininkus , taip provokuodami jų klaidas , kurias paversdavo lengvais taškais iš po krepšio. Šį ketvirtį šeimininkai pralaimėjo šešiolikos taškų skirtumu , o bendras rezultatas buvo 30:50 (12:28).

Trečiame kėlinyje pagaliau pabudo ir „Vėdisana & Koluna“ žaidėjai.Pradėję žaisti kiek greitesnį žaidimą šeimininkai sugebėjo kiek priartėti prie savo varžovų. Tačiau to buvo per maža. Deficitas ir toliau buvo dviženklis. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 49:61 (19:11).

Ketvirtajame kėlinyje „Statybų vizija & LVA“ vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas.Pirmoje kėlinio pusėje šeimininkams buvo pavykę sumažinti persvarą iki 9 taškų , bet svečių komandos krepšininkai keletą kartų sėkmingai sužaidė puolime ir atstatė 13 taškų pervarą (64:77). Rungtynes užbaigė įspūdingas L.Vodalopo tolimas metimas su finaliniu švilpuku. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 64:81 (15:20).

Po varžybų pakalbinti „Statybų vizijos & LVA“ komandos atstovai buvo šmaikščiai nusiteikę ir savo gynybą prilygino betoninei sienai „ – Lipdėme , lipdėme ir sumūrinome geriausią gynybinę sieną , kuri leido pasiekti pergalę.“

„Vėdisana & Koluna“ : A.Giedraitis 22 T.Dudzevičius 19 (10 atk.kam).
„Statybų vizija & LVA“ : D.Baltušis 32 , L.Vadopalas 24.
Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)"KK Snaiperriai" iškovojo nelengvą pergalę (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 17:57 val.)"Statybų vizija & LVA" išbarstė turėtą pranašumą, bet iškovojo pergalę (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 19:34 val.)Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Ragai" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Po permainingos kovos "Statybų vizija & LVA" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" (2010 balandžio 11 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevančavo savo varžovams "Kėdainiai" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino svečius iš Prienų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:09 val.)