SPARTA vs KORYS - 2 (81:51)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 24 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Sparta" lengvai nugalėjo "Korys - 2" komandą ir pateko į "C" lygos pusfinalį

2010 kovo 24 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 3075
Trečiadienį, Kovo 24 dieną, VRM sporto salėje įvyko „C“ lygos ketvirtfinalio atsakomosios varžybos. Jose aikštės šeimininkai „Sparta“ priemė svečius „Korys – 2“. Pirmą šių komandų susitikimą rezultatu 76:69 buvo laimėjęs „Korys“. Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova, o pirmo kėlinio antroje pusėje geriau rungtyniavę šeimininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą (24:16). Antro kėlinio pradžioje „Korys – 2“ buvo priartėjęs prie varžovų (24:23), bet vėliau vėl į priekį pabėgo „Sparta“. Sužaidus puse varžybų rezultatas buvo 43:34. Trečiame kėlinyje, geros gynybos dėka, „Sparta“ darr labiau padidino persvarą (63:44). Ketvirtame ketvirtyje „Korys – 2“ nesugebėjo atsitiesti ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 81:51. Į „C“ lygos pusfinalį pateko „Sparta“, kuri kovos su „Ekodoros“ komanda.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais „Spartos“ dvitaškiais (4:0). Netrukus D.Balkus („Korys – 2“) ir L.Zvegas („Korys – 2“) taip pat pelnė po dvitaškį ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau „Sparta“ spurtavo rezultatu 9:2 bei sužaidus keturias su puse minutės pirmavo rezultatu 13:6. „Korys – 2“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos taikliai tritaškį metė T.Valantonis („Korys – 2“) (13:9). Netrukus A.Lenartas („Sparta“) dviem taikliais baudų metimais vėl padidino šeimininkų persvarą (15:9). Svečiai labiau atitrūkti šeimininkam neleido, o po penkių iš eilės L. Karaliaus („Korys – 2“) taškų „Spartos“ persvara sumažėjo iki minimumo (15:14). Per paskutines keturias kėlinio minutes svečiai pelnė tik du taškus baudų metimais, o „Sparta“ pelnė devynis. Sužaidus pirmą ketvirtį rezultatas buvo 24:16 „Spartos“ naudai. Pirmam kėlinį „Sparta“ išprovokavo net devynias varžovų pražangas.

Pirmą antro kėlinio minutę komandom taškų pelnyti nepavyko, o sekančias dvi minutes taškus tik nuo baudų metimo linijos pelnė L.Karalius („Korys – 2“), kuris iš aštuonių mestų baudos metimų pataikė septynis (24:23). „Sparta“ po taiklaus A. Lenarto dvitaškio ir A. Šunskio tritaškio vėl atitolo nuo varžovų (29:23). Šiame kėlinyje „Sparta“ išprovokavo devynias varžovų pražangas, o po šeimininkų baudų metimų serijos jie padidino savo pranašumą iki 11 taškų (37:26). Komandom dar buvo likę žaisti trys minutės iki kėlinio pabaigos. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai, kurie buvo sumažinę persvarą iki šešių taškų, bet R.Šunskis („Sparta“) pataikė tolimą metimą ir padidino šeimininkų persvarą iki devynių taškų (43:34). Tokios persvaros „Spartai“ patekti į pusfinalį būtų užtekę.

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Sparta“ bei sužaidus tris su puse minutės pirmavo rezultatu 50:36. Kurį laiką įgytą persvarą „Spartai“ pavyko išlaikyti, o po penktą minutę A. Šunskio („Sparta“) pelnytų trijų taškų, „Spartos“ persvara padidėjo iki 17 (57:40). Netrukus L.Zvegas („Korys – 2“) pelnė du taškus (57:42). Ketvirčio pabaigą vėl geriau sužaidė „Sparta“, kuri spurtavo rezultatu 6:0 ir persvara išaugo iki 21 taško (63:42). Kėlinio pabaigoje du L. Zvego („Korys – 2“) pelnyti taškai varžovų persvarą sumažino labai nedaug (63:44).

Ketvirtame kėlinyje „Korys – 2“ intrigos varžybose neatkūrė. Per pirmas keturias minutes „Korys – 2“ pelnė tik du taškus, o „Sparta“ 12 (75:46). Paskutinės penkios varžybų minutės vyko nerezultatyviai. „Sparta“ išsaugojo įgytą pranašumą ir nugalėjo rezultatu 81:51. Antroje varžybų pusėje „Korys – 2“ suklydo net 18 kartų.

Po rungtynių „Spartos“ treneris sakė: „Nervingos rungtynės buvo ir laimėjo tie, kurie pirmi susitvarkė su nervais. Be abejo džiaugiamės“. Paklaustas ar tikėjosi pergalės dideliu taškų skirtumu treneris atsakė: „Tikėjomės pirmose rungtynėse šito, bet teko susikaupti antrose. Pirmose varžybose nustebino krepšininkų ypatingas taiklumas ir „šaltas“ baudų sumetimas, ramus visas žaidimas“.

„Sparta“: R.Šunskis 23 (17 atk. kam.) ir A.Lenartas 23, A.Šunskis 15
„Korys – 2“: L.Zvegas 20 (11 atk. kam.), L.Karalius 12
"Sparta" komandai pavyko įveikti "Ice" varžovus (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kauno Technikos Kolegija" atkaklioje kovoje palaužė "Korys - 2" komandą (2009 lapkričio 25 d., trečiadienis, 19:02 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Korys-2" žengė pirmąjį žingsnį link pusfinalio (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:18 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)"Ekodora" po įnirtingos kovos palaužė "Korys - 2" (2009 spalio 27 d., antradienis, 00:24 val.)Antrose tarpusavio rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo "Sparta" ir žengė į "C" lygos finalą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 22:46 val.)"KMAIK" prieš "Korys-2" ekipą atsilaikė tik kėlinį (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 20:51 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 22:02 val.)Rungtynių pabaigoje likę žaisti keturiese "Kauno" krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą ir iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 16:56 val.)