VĖDISANA & KOLUNA vs BC SPORTO FĖJA - 2 (93:72)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė

2010 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 4522
Ketvirtadienį, „Šilainių“ vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko „C“ lygos susitikimas tarp „Vėdisana & Koluna” (šeimininkai) ir „BC Sporto fėja-2“ (svečiai) komandų. Šeimininkai prieš šias rungtynės buvo geresnėje turnyrinės lentelės pozicijoje, savo sąskaitoje turėdami tris pergales ir keturis pralaimėjimus. Svečiai prieš šį susitikimą turėjo tik dvi pergales ir jau vieną kartą, rezultatyviose rungtynėse, buvo nusileidę šios dienos varžovams. Rungtynės, kiek neįprastai, prasidėjo dviem baudų metimais į svečių krepšį, kurie buvo nubausti technine pražanga už vėlavimą į rungtynes. Svečiai šiose rungtynėse sugebėjo priešintis tik pusę pirmojo kėlinio, o po to šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nuolat didino pranašumą. Šeimininkai labai dažnai klydo, tačiau puikiai metė nuo trijų taškų zonos ir tai paskandino svečius, kurie taškus dažniausiai rinko iš po krepšio ir iš sunkių padėčių. Rungtynės baigėsi rezultatu 93:72 „Vėdisana & Koluna” komandos naudai.

Rungtynės prasidėjo technine pražanga, po kurios aikštelėje vyko lygi kova ir pirmaujanti komanda dažnai keitėsi. Tik pirmojo kėlinio pabaigoje, šeimininkai sužaidę sėkmingą atkarpą 10:0, sugebėjo susikrauti pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 25:16 šeimininkų naudai.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo sėkmingesnė svečiams. Jie pelnė aštuonis taškus iš eilės, o šeimininkai keturiose iš eilės atakose prarado kamuolį. Po šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės, reikalai ėmė taisytis. Po krepšiu nesustabdomas buvo T.Dudzevičius, kuris sumetė visus šešis mestus dvitaškius ir atkovojo net dešimt kamuolių šiame kėlinyje. Taip pat atsirišo ir „Vėdisana & Koluna” komandos snaiperių rankos, kurie pataikė penkis tolimus metimus ir skirtumas jau tapo solidus. Svečių gretose sunkiai sulaikomas buvo J.Kaškelis, tačiau jo vieno pastangų nepakako. Rezultatas po pirmosios rungtynių dalies buvo 54:37 šeimininkų naudai.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, tačiau šiek tiek pablogėjo abiejų komandų taiklumas. Šeimininkai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir neleido varžovams tirpdyti jų pranašumo. Abi komandos atliko po keletą sėkmingų atkarpų, tačiau šeimininkai sužaidė užtikrinčiau ir sugebėjo dar padidinti turėtą persvarą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 75:53 „Vėdisana & Koluna” komandos naudai.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebebuvo. Šeimininkai tiek puolime, tiek gynyboje ne be persistengė, o svečiai dar bandė mažinti pranašumą, tačiau padaryti stebuklo šiose rungtynėse jiems ne be užteko jėgų ir laiko. „BC Sporto fėja-2“ komanda pelnė paskutiniuosius penkis šių rungtynių taškus, tačiau jie didelės reikšmės neturėjo, nes skirtumas vis dar buvo triuškinantis. Rungtynės baigėsi rezultatu 93:72 šeimininkų naudai.

„Vėdisana & Koluna”: Tadas Dudzevičius (29 taškai, 19 atkovotų kamuolių ir 45 naudingumo balai), Mantas Šateika (15 taškų), Tadas Vaitkūnas (12 taškų).

„BC Sporto fėja-2“: Jonas Kaškelis (34 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 8 išpr. pražangos), Dainius Baniulis (14 taškų), Jokūbas Vasilevskis (12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Stipri, gera komanda varžovų, tačiau mes turėjome daugiau žaidėjų ant suolelio ir pataikymas mūsų šiandiena buvo žvėriškas. To pasekoje laimėjome.

Svečių komandos treneris teigė: Šiandiena mums trūko žaidėjų ir buvome tikrai ne pačios pajėgiausios sudėties. Gynyboje neapsigynėme nuo varžovų tritaškių ir tai lėmė pralaimėjimą.

"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)Spurtas antrajame kėlinyje nulėmė „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalę (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Sunki "BC Sporto fėja-2" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:38 val.)"Krepšinis.net" nugalėjo "Vėdisaną & Koluną" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:28 val.)Sunki pirmoji "Akies" pergalė išvykoje (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 15:31 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)