STATYBŲ VIZIJA & LVA vs PRIENŲ VĖJAS (90:58)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija & LVA" sutriuškino svečius iš Prienų

2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 5157

Šiandien, spalio 25-osios sekmadienį 17:30 val. Lietuvos veterinarijos akademijos sporto salėje "Statybų vizijos & LVA" komanda "Prienų vėjo" ekipą privertė nesmagiai jaustis ne tik dėl apniukusio oro, sutriuškindami svečius rezultatu 90:58 (28:16; 20:15; 22:15; 20:12) ir taip pasiekdami pergalę pirmosiose naujo sezono C lygos rungtynėse.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu be didesnio pasipriešinimo, kai per pirmąsias tris minutes įsiveržė į priekį rezultatu 12:0 ir tik bėgant ketvirtajai, "Prienų vėjas", po paprašytos minutės pertraukėlės, pradėjo rodyti kovingumo elementus, pelnydami pirmuosius taškus. Po jų įsidrąsinę, kelerių minučių atkarpą žaidė vienodu tempu su varžovais, pakaitomis iš po krepšių pelnydami taškus, tačiau iki ketvirčio atkarpos likus žaisti daugiau nei minutę, "Statybų vizija & LVA" vėl sužaidė sėkmingesnę atkarpą, pelnydami 6 taškus be atsako, bei pasikeisdami su oponentais keliomis sėkmingomis atakomis, sužaidė rezultatyviausią savo kėlinį, pertraukėlėn išeidami triumfuodami.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Prienų vėjas" papūtė stipriau, privertę kankintis varžovus ir nors sunkiai, bet iš eilės rezultatyviai baigę tris atakas, tuo gerokai įsiutindami "statytojus-veterinarus", kurie surengė beveik keturias minutes trunkantį spurtą, santykiu 13:0, o iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 42 sekundėms, įsibėgėjimą sustabdė grubi E.Banevičiaus pražanga, kurią arbitrai įvertino kaip nesportinę, o svečiai pasinaudojo teise sušvelninti paskutiniųjų minučių sausą rezultatą. Kėlinį komandos baigė apylygiu žaidimu, tiesa, "Prienų vėjo" ekipa taškus rinko baudų metimais, o "Statybų vizija & LVA" taikliau mėtydami iš žaidimo, o ilgajam atsipūtimui šeimininkai išėjo turėdami 17 taškų persvarą (48:31).

Trečioji rungtynių atkarpa nieko naujo nežadėjo – Prienų atstovai strigo po kieta kauniečių gynyba, o pastarieji naudojosi situacija ir, varė į neviltį varžovus, vis labiau ir labiau didindami savo taškų kraitę bei rezultato skirtumą jei ne taikliais dvitaškiais, tai bent jau baudų metimais, o kėlinys baigėsi šeimininkams padidinus persvarą iki 24 taškų (70:46).

Ketvirtojoje rungtynių dalyje turbūt abi komandos suprato, jog likęs laikas iki švilpuko, skelbiančio rungtynių pabaigą, tėra tik formalumas. Paskutiniojo kėlinio rezultatas byloja, jog komandos žaidė labiau atsipalaidavę, nors pagal pražangų skaičių, taip tikrai neturėtų atrodyti. Jomis naudojosi abi komandos, o per kėlinį buvo atlikta net 17 baudos metimų, iš kurių 8 buvo taiklūs. Na, bet nieko stebėtino, jog šeimininkų ekipa geriau sužaidė ir šio ketvirčio pabaigą, rungtynes laimėję rezultatu 90:58.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė toli gražu ne vienas žaidėjas. 16 taškų pelnė T.Grigas, 14 pridėjo E.Banevičius, po 12 į sąskaitą įsirašė V.Babrauskas ir D.Bakanas, o naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo J.Amelinas, pelnęs 10 taškų, bet blokavęs net keturis varžovų metimus.

"Prienų vėjo" komandoje labiausiai pasižymėjo E.Viržaitis, įmetęs 17 taškų, 14 pataikė V.Šlėčkus, o naudingiausias komandoje buvo P.Aliukevičius, surinkęs 19 naudingumo balų bei pelnęs 12 taškų.

"Statybų vizijos & LVA" debiutuojantis strategas M.Petrauskas, kaip retokai pasitaiko laimėjusiai komandai, buvo nusiteikęs niūriai, teigdamas, jog komanda įvykdė ne visus reikalavimus ir turės atpirkti tai gausybe atsispaudimų, o pergalę lėmė tik individualus varžovų silpnumas. Treneris įvykdė savo pažadus – komanda atlikinėjo bausmę, darydami atsispaudimus.

Jaunasis "Prienų vėjo" treneris A.Liuiza sakė, jog komandai pristigo dviejų žaidėjų (turbūt atliekančių svarbų vaidmenį, red. past.), o vienu iš neigiamų faktorių įvardino neryškias krepšinio aikštelės ribas, tačiau pažadėjo, kad komanda, ypač pilnos sudėties, dar parodys, kaip vėjas pučia ir suteiks komandos gerbėjams daugiau gražių akimirkų, o svetainės lankytojams labiau teigiamų komentarų.

"Statybų vizija & LVA" atsirevančavo savo varžovams "Kėdainiai" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)"Statybų vizija & LVA" beveik dvigubu skirtumu sutraiškė "BC Sporto fėja - 2" (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Statybų vizija & LVA" išbarstė turėtą pranašumą, bet iškovojo pergalę (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 19:34 val.)Po permainingos kovos "Statybų vizija & LVA" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" (2010 balandžio 11 d., sekmadienis, 19:56 val.)"Statybų vizija & LVA" šešetukas namuose nepaliko vilčių "BC Sporto fėja-2" krepšininkams (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Studentija" svečiuose palaužė Prienų "Vėją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevanšavo "Kėdainiai" ekipai ir keliauja į kitą etapą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)