UNITED vs GRIZLIAI (113:50)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 14 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"United" be didesnio vargo įveikė "Grizlius"

2010 kovo 14 d., Sekmadienis, 17:08 val., peržiūros: 5721
Sekmadienį „Santaros“ gimanzijoje įvyko „C“ lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „United“ (šeimininkai) bei „Grizliai“. Nuo pat rungtynių pradžios baigtis buvo aiški – susirinkę vos 6-iese “Grizliai” stojo 5 kovą prieš dešimtį „United“ žaidėjų, ko pasekoje skirtumas augo žaibišku greičiu. Dar pirmame kėlinyje pasiekę 16 taškų pranašumą šeimininkai leido sau išbandyti įvairų žaidimą, o pasiteisinusi taktika atnešė daug naudos. Rungtynių pabaigoje ekipas skyrė net 63 taškai, o pergalę rezultatu 113:50 iškovojo „United“. Šios pergalės dėka „United“ kopia į ketvirtfinalį.

Rungtynes pradėję 6 sausais taškais šeimininkai nė neketino įjungti stabdžių – dar pirmoje kėlinio pusėję pasiekę 9 taškų persvarą „United“ išprovokavo“ varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Nors po minutės pertraukėlės svečiai sugebėjo žaisti šiek tiek rezultatyviau, tai nesutrukdė šeimininkams toliau didinti savo pranašumo – po pirmojo kėlinio ekipas skyrė 14 taškų (25:11).

Antrasis kėlinukas prasidėjo „United“ spurtu 16:2, kurio dėka skirtumas padvigubėjo. Tik tuomet iš sapno pabudusi „Grizlių“ ekipa sugebėjo atsitiesti, ir sužaisti likusią kėlinio dalį nebeleidžiant varžovams padidinti pranašumo – po dviejų kėlinių ekipas skyrė 18 taškų (48:20).

Po ilgosios pertraukos „United“ ekipos strategas M.Lebedys nurodė ekipai spausti varžovus – pasiteisinusi taktika didino pranašumą „šviesos greičiu“, tad per trečią kėlinuką „United“ savo pranašumą dar kartą pasidvigubino. Deja, „Grizliai“ taškus pelnė regresijos metodu, kas kėlinį vis mažiau. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 81:28.

Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, per kurį ekipos demonstravo gražų krepšinį. Nelaiku atsigavusi „Grizlių“ komanda per kėlinį sugebėjo pelnyti beveik tiek pat, kiek per pirmuosius tris, tačiau tai nepadėjo net sumažinti deficito – „United“ per kėlinuką susikrovė net 32 taškus, o padidinę pranašumą dar dešimtimi taškų šventė pergalę rezultatu 113:50.

Nugalėtojų ekipos treneris nuo komentarų susilaikė.

"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)"BPG & Banga" įveikė "Grizlius" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 15:52 val.)"ISM" nesunkiai palaužė "Grizlius" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:42 val.)"United" tik per didelius vargus pateko į C lygos finalą (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)"ISM" po sunkios kovos iškovojo pergalę prieš "Grizlius" (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 20:01 val.)"United" svečiuose sutriuškino "Grizlių" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:24 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Grizliai" įtikinamai įveikė "SK Dainava" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:31 val.)"United" išlieka vienvaldžiais lyderiais (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)