SPARTA vs KAUNO SRC - 2 (73:46)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Kauno SRC – 2“ antroje varžybų pusėje neprilygo „Spartos“ komandai

2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 23:50 val., peržiūros: 4981
Trečiadienį (02-10) „Milikonių“ vidurinės mokyklos sporto salėje „ginklus surėmė“ dvi „C“ lygos komandos „Sparta“ ( šeimininkai) ir „Kauno SRC – 2“ (svečiai). Pirmame ketvirtyje šeimininkams pavyko diktuoti savo varžybų tempą. Antrame kėlinyje svečiai pajautę varžovų atsipūtimą pasitempė ir sumažino skirtumą iki minimumo. Trečiajame kėlinyje „Sparta“ vėl sugebėjo atitrūkti ir įgyti saugų pranašumą.Paskutiniame kėlinyje šeimininkai pademonstravo kaip reikia gintis. Savo varžovams pirmuosius taškus jie leido pelnyti tik su kėlinio sirena. Pergalę rezultatu 73:46 iškovojo „Sparta“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų atkarpa 9:2. Svečiai ketvirčio viduryje sugebėjo pataikyti du tolimus metimus iš eilės ir sumažinti deficitą iki 3 taškų (11:8).Po keletos minučių „Sparta“ vėl susigrąžino turėtą pranašumą (16:9). Kėlinio pabaigoje svečiai nesugebėjo sėkmingiau sužaisti ir po pirmųjų dešimties minučių atsilikinėjo 21:10.

Antrame kėlinyje žaidimas apsikeitė vietomis. Iniciatyva priklausė svečių komandai. „Kauno SRC – 2 „ vedama R.Matuzo sumažino deficitą iki minimumo (25:24). Puikiai žaisdami puolime svečių krepšininkai ne visada spėdavo sugrįžti į gynybą , taip praleisdami taškus į savo krepšį. Kėlinio pabaigoje komandas ir toliau skyrė vos vienas taškas 33:32 (12:22).

Trečiame ketvirtyje šeimininkai perėmė rungtynių valdžią. Diktuodami savo tempą jie sparčiai tolo nuo savo varžovų. Ketvirčio viduryje komandas jau skyrė 10 taškų (44:34). Kėlinio laikui tiksint į pabaigą svečiai sušvelnino pranašumą, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 50:43 (17:11).

Ketvirtajame kėlinyje „Sparta“ visiškai uždarė priešininkams kelius link savo krepšio. Kiekvienas jų bandymas pasibaigdavo netaikliu bei sudėtingu metimu arba prarastu kamuoliu. Šeimininkai puikiai jautėsi aikštėje. Rungtynes džiaugsmingu akcentu užbaigė S.Žirčkus, pataikęs tolimą metimą su ketvirto kėlinio sirena , taip atidarydamas savo komandos šio kėlinio taškų sąskaitą.Galutinis šių varžybų rezultatas 73:46 (23:3).

Po varžybų pakalbintas „Spartos“ vyriausiasis treneris teigė : „ – Komanda šiandien sužaidė gerai paskutiniuosius du kėlininius. Pirmoje varžybų pusėje mūsų puolimas dažnai strigdavo , tačiau po pertraukos išsprendėme šią problemą ir pademonstravome tikrąjį savo žaidimą‘.

„Sparta“ : A.Kilas 20 , R.Šunskis 17 , E.Šmitas 15.
"Kauno SRC – 2 " : L.Garnelis 15.

“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“ (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:57 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Kauno SRC-2" po atkaklios kovos nusileido "Spartai" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 23:20 val.)Kauno "SRC-2" baigė antrąjį turą užtikrinta pergale namuose (2010 kovo 02 d., antradienis, 20:15 val.)Kauno "SRC-2" tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė "Baltvesa" (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 20:04 val.)"Kauno SRC - 2" svečiuose įveikė "Vaišvydavą" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:55 val.)Lengva "Kauno SRC - 2" pergalė prieš "Kėdainius" (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:59 val.)Kauno "SRC-2 namuose nepaliko vilčių "Studentija" ekipai (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:06 val.)Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“ (2010 kovo 11 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)"Kauno SRC-2" eliminavo "BPG & Banga" ekipą, "C" lygos aštuntfinalyje (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 23:02 val.)