BC SPORTO FĖJA - 2 vs KĖDAINIAI (66:104)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Kėdainiai“ nušlavė „Sporto Fėja-2“

2009 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 18:52 val., peržiūros: 3815

Pirmadienį Kauno Technikos kolegijoje susitiko šeimininkų „Sporto fėja – 2“ ekipa prieš svečius iš Kėdainių, tai jaunuosius „Kėdainių“ ekipos krepšininkus. Po įdomios, tačiau lengvos kovos pergalę iškovojo „Kėdainių“ ekipa. Kuri sutriuškino savo varžovus ir įrodė savo pranašumą, bei laimėjo rezultatu 104:66 .

Pirmasis kėlinys prasidėjo tragiškai „Sporto Fėja-2“ ekipai, kuri jau rungtynių pradžioje praleido du tolimus metimus i savo krepšį ir išsimušė iš vėžių. Įpusėjus kėliniui „Kėdainiai“ priekyje jau buvo 19:5. Per pirmąjį kėlinį kėdainiškiai pataikė net 6 tolimus metimus, o 3 iš jų įmetė Laurynas Valuckas. Taigi po pirmųjų dešimties minučių priekyje „Kėdainių“ ekipa 29:18.

Antrasis kėlinys nieko gero nežadėjo „Sporto Fėja-2“ ekipai. Ir vėl kėlinio pradžioje praleidę du tolimus metimus, jie nieko nebegalėjo padaryti. Patys nesugebėdami rinktis taškų į savo krepšį praleido net 31 tašką. O tai reiškia, kad prieš ilgąją pertrauką „Kėdainiai“ buvo priekyje 60:30.

Trečiajame kėlinyje „Kėdainiai“ atsipalaidavo ir žaidė savo malonumui, o tuo puikiai naudotis pradėjo „Sporto Fėja-2“ ekipa. Kėlinio pradžioje jie pradėjo vytis varžovus, tačiau greitai atsitokėja „Kėdainių“ krepšininkai, vėl atstatė rezultatą, bei jį padidino. O po trečiojo kėlinio „Kėdainiai“ priekyje jau 82:46.

Ketvirtasis kėlinys beliko tik formalumas, kurį apylygiai sužaidė abi komandos. Nors kėlinio pradžioje kėdainiškiai įgijo 41 taško pranašumą, tačiau jį „Sporto Fėja-2“ ekipa sugebėjo sumažinti. Bet vis gi varžybas triuškinančiu pranašumu laimėjo „Kėdainių“ ekipa, kuri nugalėjo rezultatu 104:66.

„Kėdainių“ ekipoje net trys žaidėjai atliko dvigubus dublius. Tai Laurynas Valuckas 27 taškai, Kęstutis Zinkus įmetęs 14 taškų, bei Mindaugas Dilys surinkęs 38 taškus, tai pat jie atkovojo po 10 kamuolių.

„Sporto Fėja-2“ komandoje geriausiai atrodė Dainius Baniulis surinkęs 26 taškus.

„Kėdainių“ ekipos treneris po varžybų sakė: „Šiai dienai esame stipresni, gerai pataikėme, buvo puikios varžybos."

„Sporto Fėja-2“ ekipos treneris teigė: „Komanda tik šiandiena susitiko ir dar neturėjom treniruotės, dėl to nepasisekė varžybos, varžovai labai neįtikėtinu procentu metė tritaškius“. O Jonas Kaškelis sakė kad: „Varžovams tiesiog pasisekė.“

"Kėdainiai" šventė pergalę svečių aikštelėje (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:00 val.)"Libora" namuose palaužė "Sporto fėja-2" jaunimą (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Kėdainiai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 20:23 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)Sunki "BC Sporto fėja-2" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:38 val.)„BC Sporto Fėja“ sugebėjo nugalėti „Libora“ (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:49 val.)Tik po pratęsimo "Kėdainiai" nugalėjo varžovus (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kėdainiai" ir antrą kartą nugalėjo "Liborą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Kėdainiai" po atkaklios kovos, svečiuose, įveikė "Liborą" (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Statybų vizija & LVA" beveik dvigubu skirtumu sutraiškė "BC Sporto fėja - 2" (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:12 val.)