ISM vs RAGAI (61:76)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Ragai" išlieka nepralaimėję

2009 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 22:36 val., peržiūros: 5780

Pirmadienio vakarą, "Kauno švaros" sporto salėje, įvyko "C" lygos rungtynės tarp "ISM" bei "Ragai" komandų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio viduryje turėjo devynių taškų persvarą, tačiau svečiai neketino pasiduoti ir pasivijo varžovus, o vėliau ir persvėrė rezultatą. Laimėję trečiajį kėlinį keturiolikos taškų persvara, svečiai susikrovė solidų pranašumą ir iškovojo ketvirtą iš eilės pergalę rezultatu 61:76.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai "ISM" krepšininkai. Atakuodami taikliau už savo varžovus, pirmojo kėlinio viduryje, jie jau turėjo 9 taškų persvarą ir atrodė, kad pirmąjį kėlinį laimės užtikrintai. Tačiau svečiai nesiruošė pasiduoti ir ėmę taikliau atakuoti sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 23:20 "ISM" naudai.

Antrojo kėlinio pradžia vėl sėkmingesne buvo šeimininkams. Nesustabdomai jų gretose žaidė A.Juozapaitis, kuris pelnė keturiolika iš devyniolikos komandos taškų, tačiau svečiai atsakė komandiniu ir nemažiau efektyviu žaidimu ir komandas vis dar skyrė tie patys trys taškai. Po pirmosios rungtynių pusės trapi šeimininkų persvara 42:39.

Trečiasis kėlinys buvo tiesiog siaubingas šeimininkams. Jų lyderiai mėtė vieną po kito metimus pro šalį, o tuo tarpu svečiai spurtavo ir laimėję kėlinį keturiolikos taškų persvara perėmė iniciatyvą į savo rankas. Atrodė, kad svečiai pabudo ir nusprendė pratęsti pergalių seriją. Po trijų kėlinių rezultatas jau buvo 49:60 svečių naudai.

Ketvirtąjame kėlinyje šeimininkų komandą iš duobės bandė traukti V.Kalėda, kuris pelnė aštuonis iš dvylikos komandos taškų, tačiau jam pritrūko pagalbos iš kito komandos lyderio A. Juozapačio, kuris antroje rungtynių pusėje prametė visus savo mestus metimus. Tuo tarpu šeimininkai puikiai gynėsi ir netik išlaikė turėtą pranašumą, bet su rungtynių sirena dar padidino jį dviem taškais. Rungtynės baigėsi užtikrinta svečių pergale 61:76.

"ISM" komandoje išsiskyrė Vainius Kalėda pelnęs 21 tašką ir Aurimas Juozapaitis pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.

Komandą "Ragai" į pergalę vedė Mantas Gudeliauskas pelnęs 15 taškų ir Paulius Paškevičius pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Šiandiena neturėjome komandos centro puolėjų, nes ne visi susirinkome į rungtynes, o taip pat labai nervinomės ir tai lėmė pralaimėjimą.

Nugalėtojų komandos treneris sakė: Lyderiams nesisekė, tačiau kiti žaidėjai traukė komandą į priekį, o taip pat gerai apsigynėm ir pelnytai laimėjom.

"Ragai" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)"United" išlieka vienvaldžiais lyderiais (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)“Ragai” iškovojo sunkią pergalę (2009 gruodžio 19 d., šeštadienis, 19:19 val.)"Ragai" namuose sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:08 val.)"Ragai" įrodė savo pranašumą prieš "Baltvesą" (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:59 val.)"Baltvesa" išvykoje nugalėjo "Ragų" krepšininkus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 23:17 val.)Paskutiniame kėlinuke išplėšta "Kolpingo Kolegijos" pergalė (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:48 val.)"Ragai" trečiajame kėlinyje įgijo pranašumą ir nugalėjo "Kolpingo kolegiją" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)"Tautvega" nesunkai įveikė "ISM" (2010 vasario 23 d., antradienis, 22:41 val.)"Kauno Kvarcas" turėjo pripažinti "ISM" pranašumą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)