VĖDISANA & KOLUNA vs SK DAINAVA (72:76)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Po permainingų rungtynių "SK Dainava" šventė pergalę

2009 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 22:17 val., peržiūros: 4933

Ketvirtadienį "Šilainių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Vėdisana & Koluna“ ir svečių „SK Dainava“ ekipos. Rungtynės buvo labai permainingos ir intriguojančios. Svečių susikrautą persvarą šeimininkai nuolat sumažindavo, tačiau ketvirtąjame kėlinyje jiems pritrūko jėgų ir laiko, o „SK Dainava" ekipa pasiekė pergalę, nors ir išbarstė turėtą nemažą taškų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:76 "SK Dainava" naudai.

Šeimininkai pelnė pirmuosius taškus, tačiau svečių tai neišgąsdino. Jie pelnė aštuonis taškus iš eilės ir nesiruošė sustoti. Svečių žaidėjas T.Vaitkūnas taikliai mėtė tritaškius ir varė „Vėdisana & Koluna“ komandos žaidėjus į neviltį, kuriems buvo sunku ne tik apsiginti, bet ir užpulti. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 13:29 ir atrodė, kad šeimininkai jau nebeatsities.

Tačiau šeimininkai nesiruošė pasiduoti. Jie parodė charakterį ir ėmė žymiai geriau gintis, leisdami varžovam per kėlinį įmesti tik vienuolika taškų, kai tuo tarpu patys pelnė jų dvidešimt tris ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 36:40 ir rungtynių nugalėtojas vėl tapo neaiškus.

Po ilgosios pertraukos rungtynių scenarijus vėl priminė pirmąjį kėlinį. Svečiai ėmė didinti savo persvarą ne tik puikiai gindamiesi, bet ir labai taikliai mėtydami iš artimų distancijų. Šeiminkai pralaimėję kėlinį dešimties taškų skirtumu, po trijų kėlinių, vėl turėjo keturiolikos taškų deficitą ir dešimt paskutinių minučių jam panaikinti.

Ketvirtąjame kėlinyje užvirė inirtinga kova. Šeimininkai tarsi įgavo antrą kvėpavimą ir ėmė spausti varžovus. "SK Dainava" krepšininkai ėmė klysti, o puikiai veikiantį presingą išnaudoję šeimininkai „Vėdisana & Koluna“ krepšininkai atakavo taikliai ir skirtumas visai ištirpo. Tačiau tokiam spurtui pareikalavus daug jėgų, šeimininkų komandos žaidėjai nebespėdami ginyboje ir stabdydami rungtyniu laikrodį ėmė prasiženginėti. Užtikrintai baudų metimus metę svečių komandos žaidėjai išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:76.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Mantas Šateika pelnęs 19 taškų bei Tadas Dudzevičius pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Andrius Lapinskas ir Martynas Kaulakys pelnę po 19 taškų.

„Vėdisana & Koluna“ komandos treneris po rungtynių sakė: Komandos buvo vertos viena kitos, tačiau šiandien nesigavo žaisti taip kaip norėjome, o gal ir sportinės laimės pritruko. Tai ir lėmė mūsų pralaimėjimą.

"SK Dainava" komandos treneris teigė: Žaidėm gerai, tačiau vis įsiveldavome į chaotišką žaidimą, o vėliau vėl grįždavome į pozicinį. Pabaigoje sužaidėme ramiai ir laimėjome.

"Krepsinis.net" tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:33 val.)"SK Dainava" sezoną pradėjo pergalingai (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Robotukų armija" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kolpingo Kolegija" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"SK Dainava" pasiekė nelengvą pergalę (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:07 val.)"Colts" nesunkiai nugalėjo "SK Dainava" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:19 val.)Pirmąsias varžybas "Robotukų Armija" ir "SK Dainava" sužaidė lygiosiomis (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:34 val.)"KK Snaiperiai" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 18:00 val.)"KK Snaiperriai" iškovojo nelengvą pergalę (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 17:57 val.)"SK Dainava" turėjo vargo su "Iki Dugno" jaunimu (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 20:45 val.)