SPARTA vs PRIENŲ VĖJAS (108:49)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“

2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 23:57 val., peržiūros: 6930
Trečiadienio vakarą „Milikonių“ vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos ekipos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Prienų vėjas“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje susikrovę solidžią persvarą šeimininkų ekipos krepšininkai varžybų ritmą diktavo iki pat rungtynių pabaigos. Puikiai atakuodama iš vidutinio nuotolio „Spartos“ ekipa sugebėjo sutriuškinti savo varžovus net 59 taškų persvara 108:49.

Susitikimą svečiai pradėjo T.Kavaliausko tolimu metimu. Šeimininkų taškų sąskaitą pirmasis atidarė R.Dabašinskas, pataikydamas iš vidutinio nuotolio (2:3).Svečių ekipai pradėjus šaudyti pro šalį jų varžovai sparčiai bėgo į priekį. Įpusėjus kėlinukui „Sparta“ jau pirmavo 22:3.Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėm „Prienų vėjo“ ekipos treneris paprašė minutės pertraukėlės. Po jos aikštėje vaizdas ryškiai nepasikeitė. Svečiams pavyko pelnyti vos du taškus , o į savo krepšį praleido dar septynis. Po pirmojo kėlinuko „Prienų vėjas“ atsilikinėjo 29:5.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai šiek tiek sumažino tempą ir leido varžovams žaisti laisviau. Puikiai žaisdama komandinį žaidimą „Spartos“ ekipa išnaudojo savo aukštaūgius žaidėjus , kurie šiame kėlinyje buvo pagrindinis puolimo variklis. Pirmoji rungtynių dalis pasibaigė rezultatu 46:13 (17:5).

Trečiame kėlinyje aikštėje vaizdas nepasikeitė. Mažiau dėmesio skirdami gynybai šeimininkai pradėjo žaisti tik savo malonumui. Dauguma atakų ir toliau pasibaigdavo perdavimu į baudos aikštelę , kurioje jau laukdavo vienas iš priekinės linijos žaidėjų. Šiame kėlinyje mesdami dvitaškius metimus beveik be klaidų „Sparta“ ekipa padidino savo persvarą iki 45 taškų 81:36 (35:23)

Ketvirtajame kėlinyje svečiai palūžo visiškai. Bandydami sumažinti deficitą „Prienų vėjas“ pradėjo atakuoti iš toli. Deja dauguma metimų skriejo pro šalį , o jų varžovai ir toliau tolo. Kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 62 taškai. Per likusį laiką svečiams pavyko pelnyti 3 taškus be atsako. Pergalę rezultatu 108:49 (27:13) šventė „Sparta“.

Po varžybų pakalbintas „Spartos“ treneris sakė „ – Šiandienos varžybose susitiko skirtingo lygio ekipos , tai atspindi ir rezultatas. Komanda labai džiaugiasi iškovota pergale“

"Sparta" : R.Šunskis 26 , A.Kilas 21 (10 atk. kam.)
"Prienų vėjas" : T.Kavaliauskas 20.

"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)Prienų "Vėjas" lengvai nugalėjo "Iki dugno" komandą (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Prienų Vėjas" užtikrintai "nupūtė" "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 20:54 val.)Prienų "Vėjas" po atkaklios kovos palaužė "Studentijos" komandą (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“ (2010 kovo 11 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)"Prienų Vėjas" sutriuškino "Amentia AD Astrą" ekipą (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 21:21 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Prienų vėjas" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti prieš kur kas gausesnes "Amentia ad astra" pajėgas (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 19:06 val.)Kauno SRC – 2“ antroje varžybų pusėje neprilygo „Spartos“ komandai (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 23:50 val.)Dominavimas antrajame kėlinyje leido Prienų "Vėjui" pasiekti pergalę (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)