AKADEMIJA vs KMAIK & BREVITRA (69:40)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

''Akademija'' nesunkiai susitvarkė su ''KMAIK & Brevitra''

2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 16:05 val., peržiūros: 1840

Šeštadienį, gruodžio 8 dieną, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" rungtynės. Susitiko A grupės lyderiai – šeimininkai ''Akademija'' ir svečiai ''KMAIK & Brevitra''. ''Akademija'' užtikrintai laimėjo ir taip išsilaikė A grupės viršuje. Po šio pralaimėjimo ''KMAIK & Brevitra'' A grupėje užima antrąją vietą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai. Komandoms nesisekė įmesti. Prabėgus keturioms pirmojo kėlinio minutėms, rezultatas buvo ''sausas'' 0-0. Antroje pusėje pirmiems krepšys ''atsirišo'' ''Akademijos'' krepšininkams. Daug staigių prasiveržimų, privertė gynyboje klysti svečius ir taip siųsti šeimininkus prie baudų metimo linijos. Svečiams priešininkų gynyba pasirodė neįveikiama ir ''iš žaidimo'' pirmajame kėlinyje jiems pavyko įmesti vos 3 metimus. Taip akademija jau pirmajame kelinyje susikrove solidų 11 taškų pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi 19-8.

Antrajame kėlinyje, vaizdas aikštėje nepasikeitė. ''Akademija'' ir toliau rinko taškus nuo baudų metimo linijos, o svečiams nesisekė pataikyt. Antrajame ketvirtyje ''KMAIK & Brevitra'' vos sukrapštė 7 taškus, tuo tarpu ''Akademija'' sumetė 17 ir po dviejų kėlinių jie jau pirmavo 21-u tašku. Antrasis kėlinys baigėsi 36-15.

Trečiajį kėlinį ''Akademijos'' krepšininkai pradėjo kiek atsipalaidavę, ir svečiams pavyko laimėti atkarpą 13-2 ir taip sušvelninti atsilikimą iki 11 taškų. Bet svečiams nepavyko išlaikyti šio sumažinto rezultato. Po minutės pertraukėlės ''Akademijos'' vyrai susigriebė, laimėjo atkarpą 6-0 ir taip pavyko išsaugoti saugų 19 taškų skirtumą. Trečiasis kėlinys baigėsi 51-32.

Ketvirtajame kėlinyje, šeiminikai išėjo jau nenusiteikę nuolaidžiaut. Svečiams nebepavyko pakartot trečiojo kėlinio blykstelėjimo. Pasipylė klaidos aikštės viduryje, taigi tai leido šeimininkams rinkti taškus iš po krepšio. Svečiams pavyko surinkti 8 taškus, o šeimininkams 18 taškų. Rungtynes laimėjo ''Akademija'' 69-40.

Po laimėtų varžybų ''Akademijos'' treneris L.Juknys sakė: '' Smagu laimėt, nežinau, svarbiausia laimėjom. Šią pergalę skiriame nesenai gimtadienį atšventusiam Sauliui.''

''KMAIK & Brevitros'' trenerio komentaras: ''Ne mūsų diena šiandien buvo, šitaip nepataikyt... aš nežinau, dar taip nepamenu. Matyt, čia mus išpaikino prieš tai buvę varžovai, o čia kitas lygis, nesusikaupė vyrai prieš varžybas'.'

''Akademiją'' į pergalę vedė: T.Vasiliauskas (27 pts), D.Petrauskas (14 pts), S.Klimkevičius (8 pts).

''KMAIK & Brevitra'' naudingiausi: P.Stonis (11 pts), E.Pečiulis (8 pts), G.Krisčiūnas (7 pts).

''Korys'' išvargo dramatišką pergalę (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)''Šernai'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Akademija'' ir įsiveržė į priekį šešioliktfinalyje (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "KMAIK & Brevitrą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Akademija" nesunkiai įveikė "ASU" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "KMAIK & Brevitrą" (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 21:52 val.)SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:55 val.)"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Akademija" į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:13 val.)"Kaišiadorys" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitrai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)