ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs VEIVERIŲ AMBERIS (84:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 21:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Pratesimo metu "Rokų Keramika" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį"

2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 00:46 val., peržiūros: 2680

Antradienį, Gruodžio 12 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, B pogrupio, rungtynės, tarp "Rokų Keramikos" (šeimininkai) ir "Veiverių „Amberio“" (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu persvarą savo rankose laikė šeimininkų komanda, tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje jų varžovai sugebėjo sužaisti gerą atkarpą ir išlyginti bei persverti rezultatą. Šeimininkus išgelbėjo taiklus G. Bačiulio dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę, atnešęs pratesimą. Pratesimo metu šeimininkai atrodė daug geriau už savo varžovus ir iškovojo pergalę. Rungtynių rezultatas – 84:67 (19:9, 13:14, 11:7, 18:31, 23:6).

Pirmą ketvirtį šeimininkai pradėjo keturiais taškais iš eilės, tačiau jau netrukus svečiai atsakė tuo pačiu. Vėliau šeimininkai sužaidė dar kelias sėkmingas atkarpas, leidusias jiems susikrauti pranašumą. Šiame ketvirtyje G.Bačiulis pelnė vienuolika iš devyniolikos savo komandos taškų. Svečių komandoje šešis iš devynių taškų surinko G.Žilinskas. Rezultatas po kėlinio – 19:9.

Antras ketvirtis buvo šiek tiek sėkmingesnis svečių komandai, kuri sugebėjo sumažinti skirtumą, tačiau tik vienu tašku. Svečiams šiame ketvirtyje devynis taškus surinko V.Mocevičius, šeimininkų komandoje šiame kėlinuke taškus rinko tik du žmones, tai G.Bačiulis, pataikęs tris tritaškius, ir T.Kmitas pridėjęs keturis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 32:23.

Trečiajame, pačiame nerezultatyviausiame, kėlinuke neįvyko nieko naujo. Šeimininkai ir toliau išlaikė persvarą savo pusėje, tačiau jos padidinti irgi nesugebėjo. Svečiams puolime sekėsi gana prastai, jie surinko tik septynis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 43:30.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai kurį laiką demonstravo tokį patį žaidimą ir laikė persvarą savo rankose. Tačiau kėliniui įpusėjus svečiai ėmė juos vytis, o po spurto 0:9, kurį vainikavo V. Bereišos tolimas šūvis, skirtumas tapo minimalus. Kitos atakos metu G.Bačiulis pataikė dvitaškį ir sugražino savo komandai trijų taškų persvarą, bet S. Pažėros tritaškis nuo lentos išlygino rezultatą. Šeimininkai stengėsi surengti ilgesnę ataką, tačiau M.Mažeika buvo subauduotas ir gavo teisę mesti du baudos metimus. Deja, jis pataikė tik vieną. Po jo svečiai paprašė minutės pertraukėlės ir po jos turėjo penkiolika sekundžių savo atakai, kurią jiems pavyko surengti sėkmingai ir dar vienas tritaškis nuo lentos išvedė svečius į priekį ir paliko varžovams tik keturias sekundes. Šio metimo autorius V.Bereiša. Po minutės pertraukėlės šeimininkai patikėjo kamuolį G. Bačiuliui, kuris apėjęs kelis varžovus pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir išgelbėjo komandą nuo pralaimėjimo. Rezultatas po keturių kėlinių – 61:61.

Pratesimo metu šeimininkai atrodė rimtai nusiteikę, jie privertė savo varžovus klysti ir daugumą atakų užbaigė greitame puolime. Svečiai atrodė pavargę ir nebesugebėjo pasipriešinti savo varžovams. Rezultatas – 84:67

Po rungtynių svečių komandos žaidėjas, P.Glaniauskas kalbėjo : "Pralaimėjom laimėtas rungtynes.“

Šeimininkų komandos treneris Andrius Čekanauskas sakė: „Tikėjomės sunkios kovos ir labai norėjom šiandien laimėti, bet kažkaip visas varžybas visiškai nesisekė. Klydome lygiose vietose ir varžovai mus įtraukė į tokį bėk ir mesk žaidimą. Visas varžybas pirmaudami keliais taškais pabaigoje mes vos neprisidirbom, tačiau tas mus atgaivino ir pratesime jau susitvarkėme. “

Šeimininkų komandą į pergalę vedė Gitanas Bačiulis 48 tšk. (53 naud. balai, 7 perimti kamuoliai), Evaldas Jančauskas 14 tšk., Tomas Kmitas 8 tšk.

Svečių komadoje geriausiai pasirodė Saimonas Pažėra 26 tšk., Vytautas Mocevičius 12 tšk., Gintaras Žilinskas 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 gruodžio 12 d., 15:01 val.

Gitanas monstras!

Po sunkios kovos "Kolpingo Kolegija" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:44 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Kauno technikos kolegija" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš "Veiverių Amberį" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:12 val.)Po pirmo lygaus kėlinio, vėliau Forto Amicus įrodė kas yra kas Veiverių Amberiui (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:11 val.)"Partizanai" penkiese neatsilaikė prieš "Veiverių Amberį" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:03 val.)Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Birštono SC - Olimpas" tik paskutiame kėlinyje palaužė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Rokų keramika" vos neprisižaidė su "Nebajeriu" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 14:01 val.)"Rokų Keramika" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 22:25 val.)