REMZA & IRMCO vs SPORTO MANIJA - FSM APSKAITA (64:100)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

"Sporto manijai - FSM apskaitai" neprireiks atsakomųjų rungtynių

2013 kovo 22 d., Penktadienis, 00:47 val., peržiūros: 1949

Ketvirtadienį kovo 21 dieną, T.Ivanausko mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Remza & IRMCO" ir svečių "Sporto manijos – FSM apskaitos" ekipų. Nuo rungtynių pradžios kiek geriau žaidė svečių krepšininkai ir po dviejų kėlinukų jau turėjo šešiolikos taškų pranašumą. Trečiame kėlinuke šeimininkai dar buvo šiek tiek atsigavę, tačiau paskutinę rungtynių dalį itin galingai sužaidę "Sporto manijos – FSM apskaitos" krepšininkai laimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu, kuris reiškia tai, jog šioms komandoms neteks susitikti antrą kartą. 64:100 (15:19, 15:27, 24:26, 10:28).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo svečių krepšininkai, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Ilgai nelaukę "Sporto manijos – FSM apskaitos" žaidėjai surengė spurtą 0:8 ir įgijo aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau šeimininkų krepšininkai dar truputį sumažino atsilikimą, tačiau netrukus svečiai vėl šiek tiek atitrūko. Kėlinuko pabaigoje kiek geriau rungtyniavo "Remza & IRMCO" ir sumažino savo deficitą iki keturių taškų. 15:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai iškart pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau į tai šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki trijų taškų. Toliau tarp komandų žaidimas klostėsi apylygiai ir komandos viena po kitos panašiai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet visgi ketvirčio pabaigą kiek geriau sužaidė "Sporto manija – FSM apskaita" ir įgijo šešiolikos taškų persvarą.30:46.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų krepšininkai surengė spurtą, kurio dėka sumažino savo deficitą iki dešimties taškų. Toliau žaidimas vėl šiek tiek išsilygino ir abi komandos apsikeitė keliais tolimais metimais, po kurių svečių krepšininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje svečiai pelnė dar kelis taškus iš eilės ir įgijo jau aštuoniolikos taškų pranašumą. 54:72.

Paskutinysis kėlinukas buvo jau tik formalumas, tačiau nei viena komanda nusileisti nesiruošė. Pačioje pradžioje svečiai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau įpusėjus ketvirtam kėlinukui šeimininkų žaidėjams dar buvo pavykę šiek tiek sumažinti deficitą, bet vėliau "Sporto manijos – FSM apskaitos" puolimo mašina tiesiogine ta žodžio prasme pervažiavo varžovus, kurių deficitas išaugo iki 36-ių taškų, kas užkirto jiems kelią žaisti atsakomąsias rungtynes. 64:100.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Modestas Vaškūnas kalbėjo : " Buvo kažkoks susikaupimas dėl draugų, kurie vakar pralaimėjo ir iškrito iš "B" lygos. Tai vat, šiandien kažkaip su dviguba motyvacija atėjome į rungtynes. Po dviejų kėlinių dar neatrodė, jog galėtume laimėti tokiu skirtumu, o vėliau, manau, kad jie pavargo, labai emociškai "išsimušė", o mes stengėmės labai greitai žaisti, todėl ir sumetėm tuos taškus ".

"Remza & IRMCO" : R.Baliūnas 20 (10 išprov.praž.), M.Šateika 9, N.Čekaitis 8 (12 atk.kam.) taškai.

"Sporto manija – FSM apskaita" : L.Akstinavičius 35 (45 naud., 12 atk.kam., 5 per.kam, 11 išprov.praž.), S.Stirbinskis 22, R.Adžgauskas 13 (8 rez.perd.) taškų.

"Sporto manija - FSM apskaita" iškovojo pergalę (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" lengvai įveikė "Nebajerį" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 14:54 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" neprilygo Giedraus Purausko vedamiems SK "Neveronims" (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" antroje rungtynių pusėje susidorojo su "Kėdainiais" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:15 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" nukovė "Trobos" šešetuką (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Sporto Manija & FSM Apskaita" įveikė grupės lyderius (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 16:32 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" patyrę nesėkmę prieš "Trobą" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:14 val.)Tik po 50 minučių "Sporto manija- FSM apskaita" iškovojo pergalę. (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" neturėjo vargo su "Baldai Jums" komanda ir pagerino rezultatyviausio kėlinio rekordą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Sporto Manija - FSM apskaita“ sutriuškino KK „Maybe“ ekipą (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:09 val.)