KREPSININKAS.NET vs SPORTO MANIJA - FSM APSKAITA (71:100)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

"Krepšininkas.net" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Sporto manija - FSM Apskaita" ekipai

2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 21:23 val., peržiūros: 1793

Šią šeštadienio popietę (12.08), J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje, įvyko "C" lygos "Topsport" pirmenybių "E" pogrupio rungtynės, kuriose ginklus surėmė šeimininkų statusą turėjusi "Krepšininkas.net" ekipa bei vieni iš grupės lyderių "Sporto manija – FSM Apskaita". "Sporto manija – FSM Apskaita" patvirtino, savo kaip favoritų vardą, ir užtikrintai laimėjo rezultatu 100:71. Atkaklesnė kova vyko tik iki pirmojo kėlinuko vidurio, o vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė "Sporto manija – FSM Apskaita", kurie viso susitikimo metu didino persvarą ir iškovojo pergalę. Tai buvo šeštoji jų pergalė per septynias žaistas rungtynes ir ji leidžia trumpam pakilti į 1-ąją pogrupio vietą. Tuo tarpu, "Krepšininkas.net" su 3 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais žengia 6-oje pozicijoje.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Rytis Adžgauskas ("Sporto manija – FSM Apskaita"), tačiau netrukus Gvidas Mikutavičius atsakė 4 taškais iš eilės ir išvedė šeimininkus į priekį. Vėliau "Krepšinininkas.net" pradėjo strigti puolime ir daryti klaidas (8 per ketvirtį), o tuo pasinaudojo svečiai, kurie spurtavo 8:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą (4:11). "Krepšininkui.net" didelių pastangų dėka pavyko sumažinti deficitą iki 2 taškų (13:15), bet kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidė "Sporto manija – FSM Apskaita". Jie paskutinių 3 minučių atkarpą laimėjo 11:3 ir jau susikrovė dviženklį atotrūkį – 16:26.

Antrajame kėlinyje "Sporto manija – FSM Apskaita" tęsė savo sėkmingą žaidimą. Demonstruodami itin gerą pataikymą iš dvitaškio ir tritaškio zonos jie pelnė dar 10 taškų be atsako ir jau turėjo 20 taškų persvarą (16:36). Vėliau žaidimas išsilygino, o komandos apsikeitė tritaškiais metimais (šeimininkų gretose 2 iš eilės pataikė Gvidas Mikutavičius). Vienu metu skirtumas jau buvo šoktelėjęs iki 24 taškų (28:52), tačiau šeimininkai susigriebė ir kėlinuką pabaigė spurtu 9:2, po kurio atsilikimas sumažėjo iki 17 taškų – 37:54.

Situacija iš esmės nesikeitė ir trečiąjame kėlinyje. Į taiklų šeimininkų dvitaškį svečiai atsakė 7 taškais be atsako ir vėl padidino skirtumą iki daugiau nei 20 taškų ribos. Šeimininkai bandė gelbėtis, pelnė 8 taškus be atsako, tačiau jų viltis kažką pakeisti numalšino dar vienas svečių spurtas 13:0 (47:74). Po to žaidimas išsilygino ir prieš lemiamą atkarpą "Sporto manija – FSM Apskaita" turėjo 23 taškų pranašumą – 58:81.

Ketvirtasis kėlinys, galima sakyti, jau tebuvo formalumas. Po 3 iš eilės Vytauto Žvirblio tritaškių svečių pranašumas buvo padidėjęs iki 32 taškų. Per likusį laiką niekas beveik nepasikeitė ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė "Sporto manija – FSM Apskaita" ekipos pergalę rezultatu 71:100. Pažymėtina tai, jog svečiai tritaškius metė net 62 procentų taiklumu (13/21).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Modestas Vaškūnas teigė: "Sunkoka žaisti rungtynes savaitgalį, nes dauguma žaidėjų negali. Varžovai jauni ir energingi, bet jiems, galbūt, trūksta meistriškumo. Mums šiandien krito metimai, sumetėm nemažai taškų ir pasiekėm pergalę".

Naudingiausiai "Sporto manija – FSM Apskaita" gretose rungtyniavo Rytis Adžgauskas, kurio sąskaitoje 25 taškai (5/8 tritaškiai), 6 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai. Neblogai jam talkino Andrius Dedela, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, bei 23 taškus prie pergalės pridėjęs Vytautas Žvirblis.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Gvidas Mikutavičius, kuris pelnė 28 taškus, ir 14 taškų pridėjęs Aurimas Stanevičius.

Po labai permainingos kovos "Sporto manija - FSM Apskaita" nugalėjo "Ragai" ekipą. (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:15 val.)Tik po 50 minučių "Sporto manija- FSM apskaita" iškovojo pergalę. (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 21:38 val.)SK "Neveronys" išplėšė pergalę rungtynėse su "Sporto Manija - FSM Apskaita" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:55 val.)"Krepsininkas.net" nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų "Senosios Versmės" šešetuku (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Tik po pratęsimo BC "Grizliai" palaužė "Sporto Maniją - FSM Apskaitą" (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" iškovojo pergalę (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:20 val.)„ASU“ po labai atkaklios ir permainingos kovos įveikė „Sporto Manija - FSM apskaita“ ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:27 val.)"Krepšininkas.net" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 20:10 val.)Rezultatyviose rungtynėse "Sporto manija & FSM apskaita" sutriuškino "Kauno rami" ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" lengvai įveikė "Nebajerį" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 14:54 val.)