ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs KAUNO ARTMEDIA (123:73)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Triuškinanti "Energijos sistemų serviso" pergalė ir du B lygos rekordai

Su kamuoliu Karolis Meiliūnas
2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 6649
Kauno energijos sporto salėje susitiko "Energijos sistemų serviso" (šeimininkai) ir "Kauno artmedios" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja B lygos B pogrupyje. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tvirtai iniciatyvą į savo rankas perėmę šeimininkai dominavo aikštelėje visų rungtynių metu ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 123:73 (30:12; 25:15; 28:24; 40:22). Šių rungtynių metu taip pat buvo pasiekti du B lygos rekordai, nugalėtojų komanda per paskutinį ketvirtį įmetė net 40 taškų ir taip pat pasiekė didžiausią naudingumo koeficiento vidurkį – 27,00 balai.

Rungtynės prasidėjo"Energijos sistemų serviso" ("ESS") atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais dviem taškais, į kuriuos "Kauno artmedia" jau sekančioje atakoje atsakė taikliu dvitaškiu. Po to sekė šeimininkų spurtas 9:0 ir "ESS" nutolo kaip vėliau paaiškėjo visam laikui (11:2). Vėliau šeimininkai "nemažino apsukų" ir vis didino pranašumą, kuris po pirmųjų 10-ties kovos minučių jau siekė 18-a taškų (30:12).

Nors antrąjį kėlinį "Kauno artmedia" pradėjo taikliu tolimu metimu, tačiau po jo "ESS" laimėjo "sausą" atkarpą 14:0 ir skirtumas tapo triuškinantis (44:15). Po to žaidimas išsilygino, bet prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė labai gili praraja – 55:27 pirmavo šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje jau nesijautė tokio akivaizdaus "ESS" komandos dominavimo – "Kauno artmedia" gana sėkmingai atakavo varžovų krepšį ir ketvirtį pralaimėjo sąlyginai mažu skirtumu (24:28), bet bendras skirtumas prieš paskutinį kėlinį šoktelėjo iki 32-ų taškų (83:51) "ESS" komandos naudai.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o vienintelė likusi intriga buvo ta, kada gi pagaliau "ESS" pelnys 100-ąjį tašką – tai jiems pavyko padaryti iki ketvirčio pabaigos likus 3 min. 54 sek., kai tolimą metimą pataikė M.Gelažnikas (100:65). Vėliau komandos visiškai atsipalaidavo, ėmė žaisti savo malonumui, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo triuškinamą "ESS" pergalę rezultatu 123:73.

Nugalėtojus į pergalę vedė K.Meiliūnas (42 taškai, 10 rez. perd., 48 naud. balai), M.Gelažnikas (32 taškai, 18 atk. kam., 41 naud. balas) ir G.Naikauskas (28 taškai, 16 atk. kam., 46 naud. balai).

"Kauno artmedios" komandoje pastebimiausi buvo L.Martinaitis (20 taškų), R.Maleckis (16 taškų, 11 atk. kam.), Ž.Kaminskas (14 taškų) ir R.Skardžius (11 taškų, 11 atk.akm.).

Pakalbintas "ESS" komandos žaidėjas T.Gudas sakė, kad tai buvo lengvos rungtynės, kurias komanda pradėjo labai gerai tiek greitame puolime, tiek gynyboje, o Karolis (Meiliūnas – aut. past.) buvo tikras pavyzdys, kaip reikia žaisti. Žodžiu, gera pradžia ir lengva pergalė.

"Kauno artmedios" žaidžiantis treneris R.Maleckis komentuoti rungtynių nepanoro.

"Energijos sistemų servisas" pasiekė lengvą pergalę (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Radijas Tau" sugebėjo pasipriešinti "Energijos Sistemų Servisui" tik du kėlinius (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Energijos sistemų servisas" pergalę pasiekė paskutinėmis rungtynių minutėmis (2010 vasario 02 d., antradienis, 21:21 val.)"Lietuvos dujos" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" komandą (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Valorus" išvykoje nugalėjo "Energijos sistemų servisą" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Varaidos" antausis "Energijos Sistemų Servisui" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Energijos Sistemų Servisas" neatsilaikė prieš "Bokštuvą" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 18:21 val.)"Trubbeting" po sunkios kovos įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Valorus" solidžia persvara įveikė "Energijos sistemų servisą" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:23 val.)"Energijos Sistemų Servisas" tik po dramatiškos kovos palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)