STATYBŲ VIZIJA & LVA vs VARAIDA (70:85)AUKSO LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 26 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

„Varaida“ iškovojo pergalę ir pateko į finalą

2009 balandžio 26 d., Sekmadienis, 20:19 val., peržiūros: 3233

Šiandiena LVA sporto salėje susitiko šeimininkų „Statybų vizija & LVA“ ir svečių „Varaida“ ekipos. Antroje rungtynių pusėje svečių ekipa sugebėjo atitrūkti ir iškovoti pergalę rezultatu 85:70, bei pateko į „Aukso“ lygos finalą.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai, nors pirmuosius 7 taškus pelnė svečių ekipa, tačiau šeimininkai nesutriko ir prisivijo varžovus. Bet „Varaida“ ekipa visiškai prisivyti savęs neleido ir pirmąjį kėlinį laimėjo minimalia persvarą 21:20.

Antrame kėlinyje „Statybų vizija & LVA“ ekipą pradėjo geriau gintis, o svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Kėlinio viduryje šeimininkai atsilikinėjo 28:34, tačiau pabaiga sužaidė rezultatu 13:2 ir prieš ilgąja pertrauka šeimininkai buvo priekyje 41:36.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pailsėjusios pradėjo kibiau gintis, bet svečių ekipai geriau sekėsi įveikti gynybines užtvaras. Nors šis kėlinys nebuvo rezultatyvus, bet „Varaida“ ekipą sugebėjo įgyti minimalia persvarą 54:53.

Paskutiniame kėlinyje „Varaida“ ekipos žaidėjai susikaupė ir draskė varžovų gynyba, šiame kėlinyje abi komandos daugiau puolė negu gynėsi. Svečiu ekipa per šį kėlinį pelnė 31 tašką ir laimėjo varžybas rezultatu 85:70.

„Statybų vizija & LVA“ ekipoje išsiskyrė Donatas Petrauskas pelnęs 16 taškų ir sugriebė 14 taškų.

„Varaida“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Arūnas Budrys įmetęs 22 taškus ir atkovojęs 12 taškų, bei išprovokavęs 8 varžovų pražangas.

Pralaimėjusios ekipos treneris po varžybų sakė, kad „Varaida“ buvo stipresnė, o mes ruošėmės kovai dėl 3 vietos, kitais metais stengsimės ją įveikti.

Nugalėtojų ekipos treneris teigė, jog laimėjo komanda, ypač gerai perdavimus atliko Rimantas Juškevičius, gynyboje sujudėjome, bei komanda buvo stipresnė.

"Varaida" iškovojo sunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:13 val.)"Varaida" po atkaklios kovos nugalėjo "Atletą" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Varaida" sutriuškino "ICE" ekipą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:18 val.)"VARAIDA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 20:04 val.)Graži „Kauno Artmedia“ pergalė (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Kauno artmedia" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 20:23 val.)"Varaida" II turą pradėjo pergale (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:32 val.)"Hidraulinės Sistemos" iškovojo užtikrintą pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 18:52 val.)"Varaidos" ekipai pritrūko vienos atakos iki pusfinalio (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)