HIDRAULINĖS SISTEMOS vs DUMBLAS (70:64)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę prieš „Dumblą“

Nugalėtojų treneris Mantas Lenkus džiaugėsi iškovota pergale
2008 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 18:38 val., peržiūros: 4687

Šiandien (11.15) Kauno Energijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir „Dumblo“ krepšinio komandų. Įgyjė pranašumą pirmąjame rungtynių kėlinyje „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išlaikė jį iki rungtynių galo ir laimėjo rungtynes rezultatu 70-64.

Pirmąjį kėlinį abi komandos pradėjo tolygiai, atsakydami į savo varžovus taiklius metimus, tokiais pačiais. Tik kėlinio pabaigoje T. Vasiliausko tritaškių dėka „Hidraulinės sistemos“ pabėgo į priekį ir laimėjo kėlinį, rezultatu 23-16.

Antrame ketvirtyje situacija buvo panaši. Visa kėlinį abi komandos žaidė apylygį žaidimą, tačiau kėlinio pabaigoje keli „Hidraulinių sistemų“ žudantys tritaškiai ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo, rezultatui esant 43-34.

Runktynių pertrauka neplanuotai pailgėjo iki 20 minučių, kol buvo tvarkomas Kauno Energijos salės apšvietimas. Tad pailsėję ir atsigavę abiejų komandų krepšininkai trečiame kėlinyje demonstravo greitą, tačiau kokybišką krepšinį. Skirtumas išliko panašus ir kėlinys baigėsi tebepirmaujant „Hidraulinėms sistemoms“, rezultatu 56-48.

Visas jėgas sukaupę „Dumblo“ komandos žaidėjai stengėsi pasivyti varžovus paskutiniame rungtynių kėlinyje, tačiau pritrūko jėgų ir rungtynes, rezultatu 70-64 laimėjo „Hidraulinių sistemų“ komanda.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris M. Lenkus džiaugėsi iškovota pergale ir gyrė savo komandos žaidėjus pademonstravusius gerą, kovingą žaidimą.

"Hidraulinės Sistemos" iškovojo užtikrintą pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 18:52 val.)"Hidraulinės sistemos" pergalę iškovojo po atkaklios kovos (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:21 val.)"Dumblas" po įnirtingos kovos iškovojo pergalę prieš "Bangą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kauno SRC“ svečiuose palaužė „Dumblą“ (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 00:46 val.)"Hidraulinės sistemos" nugalėjo "ARV" komandą (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 16:54 val.)"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)"Hidraulinės Sistemos" sutriuškino "Ice" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:45 val.)"Hidraulinės sistemos" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Bangą" (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Hidraulinės sistemos" be vargo įveikė "ICE" (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 03:16 val.)Tik po pratęsimo "Banga" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:21 val.)