ISM vs KOLPINGO KOLEGIJA (62:75)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 06 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Pravieniškių SRPDK sporto salė, Pravieniškės

„Kolpingo Kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą

2009 kovo 06 d., Penktadienis, 21:38 val., peržiūros: 3586

Šiandiena Pravieniškių SRPDK sporto salėje susitiko šeimininkų „ISM“ ir svečių „Kolpingo Kolegija“ ekipos. Trys kėlinius vyko apylygė kova ir tik paskutiniame kėlinyje svečių ekipa parodė savo pranašumą ir laimėjo rezultatu 75:62.

Pirmajame kėlinyje sužaidus keletą sekundžių pirmuosius taškus nuo baudos metimo linijos pelnė aikštės šeimininkų krepšininkai, bet tada keturis taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir išsiveržė į priekį 4:1. Sužaidus apie puse kėlinio „Kolpingo Kolegija“ buvo priekyje 10:5, tačiau likusias minutes aikštelėje geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 17:14.

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo svečių ekipa, o dar po kelių minučių jie išsiveržė į priekį 21:20. Bet vis gi likusias kėlinio minutes pirmaujanti komanda keitėsi devynis kartus ir tik kėlinio pabaigoje tolimą metimą pataikęs „ISM“ ekipos žaidėjas Daivaras Vyšinskis išvedė savo komandą į priekį rezultatu 34:31.

Po ilgosios pertraukos pirmuosius keturis taškus nuo baudų metimo linijos pelnė svečių ekipos žaidėjai ir vėl išsiveržė į priekį 35:34. Komandos kibiai gindamosi neleido varžovams lengvai pelnyti taškų. Sužaidus apie septynias minutes priekyje vis dar buvo „Kolpingo Kolegija“ 42:39, tačiau likusi laika jau šeimininkai diktavo taisykles ir likus žaisti kelioms sekundėms iki kėlinio pabaigos buvo priekyje 47:42, bet svečių ekipa dar spėjo pataikyti tolima metimą ir sušvelnino rezultatą. Po trijų kėlinuku priekyje vis dar buvo aikštės šeimininkai 47:45.

Paskutiniame kėlinyje įsivažiavo „Kolpingo Kolegija“ puolimo mašina, šios ekipos kapitonas Aldas Daubaras savo trimis tolimais metimais palaidojo „ISM“ ekipą. Po jo tolimų metimu šeimininkų ekipa išsimušė iš vėžiu ir nebežinojo ką daryti aikštelėje. Svečių ekipos kapitonas vien per šį kėlinį pelnė 17 taškų taip užtikrindamas savo komandai pergalę rezultatu 75:62.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Daivaras Vyšinskis pelnęs 28 taškus.

Svečių ekipoje išsiskyrė fantastiškai sužaidęs ketvirta kėlinuką Aldas Daubaras kuris surinko 34 taškus.

„ISM“ ekipos treneris po rungtynių teigė, jog be dviejų traumuotų žaidėjų ir vieno nepasirodžiusio šiose rungtynėse jiems buvo sunku kovoti. Mes pralošėme po lenta ir nepataikėme tolimų metimu, tai ir nulėmė varžybų baigti.

„Kolpingo Kolegijos“ ekipos treneris ir varžybų didvyriu tapęs žaidėjas po rungtynių sakė, jog jie šiandiena buvo stipresni, todėl ir iškovojo pergalę.

"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)"ARV" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "ISM" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:20 val.)"Kauno Technikos Kolegija" nepasigailėjo varžovų (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 19:57 val.)Tik po įnirtingos kovos Vilkijos "Tarp gėlių" ekipa iškovojo pergalę (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Ice" nesunkiai nugalėjo "Kolpingo Kolegiją" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:06 val.)Permainingose rungtynėse "ISM" iškovojo pergalę (2009 sausio 27 d., antradienis, 22:57 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 20:56 val.)"ISM" po įnirtingos dvikovos iškovojo pergalę Prienuose (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)"ISM" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:57 val.)