BANGA vs KAUNO SRC (72:81)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„Bangos“ žaidimas „subangavo“ ketvirtame kėlinyje prieš „Kauno SRC“

A.Žadeikis toliau puikiai vadovauja "Kauno SRC" ekipai ir skina pergales viena po kitos
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 4494

Šiandien (11.16) Santaros gimnazijoje vyko „Aukso“ lygos varžybos tarp „Bangos“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ krepšinio komandų. Abi komandos žaidė tolygų krepšinį ir pirmoje varžybų pusėje tik nežymų pranašumą įgyjo aikštelės svečiai - „Kauno SRC“. Tačiau trečiąjame kėlinyje geriau atrodė šeimininkai ir perėme inciatyvą, įsiverždami į priekį. „Kauno SRC“ atsigavo ketvirtame rungtynių kėlinyje, kuriami jie tarsi įgyją „antrą kvėpavimą“, atrodė daug pranašesni už savo varžovus. Tą persvarą išlaikę iki rungtynių galo 72-81, rungtynes laimėjo „Kauno SRC“ krepšininkai.

Pirmieji taškus pelnė svečiai. Po taiklaus M. Kandroto „šūvio“ iš toli. Tačiau ir „Banga“ atsakė taip pat taikliai metimais ir po krepšio. Kėlinio viduryje į priekį keliais taškais pabėgę svečiai išlaikė tą pranašumą iki kėlinio galo 13-18.

Antrąjame kėlinyje surengę kelias sėkmingas atakas „Bangos“ krepšininkai pasivijo savo varžovus 18-18. Nuo tada pirmaujanti komanda keitėsi po kiekvienos sėkmingos vienos iš komandų atakos, o kėlinys pasibaigė rezultatui esant 34-36, pirmaujant „Kauno SRC“.

Po ilgosios pertraukos sekė „Kauno SRC“ komandos spurtas, po kurio svečiai pirmavo rezultatu 39-45, tačiau M. Maciko taiklus tritaškis išjudino „Bangos“ komandos žaidėjus ir jie perėmę iniciatyvą, laimėjo šį kėlinį rezultatu 57-54.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje sėkmingai puolime žaidę „Kauno SRC“ vėl susigražino 8 taškų pranašumą 64-72, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu 72-81.

Po rungtynių pakalbintas „Kauno SRC“ treneris Algirdas Žadeikis teigė, kad komanda labai norėjo iškovoti pergalę ir tas noras ir buvo pagrindinis dalykas, atnešęs pergalę. Prisiminęs varžybas su „Dumblo“ komanda, treneris šias varžybas vertino kaip lengvesnes, tačiau negailėjo kritikos ir teisėjams.

"Hidraulinės sistemos" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Bangą" (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Varaida" paskutinėse savo II turo rungtynėse įveikė "Kauno SRC" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)"Bangos energetika - Diremta" iškovojo triuškinančią pergalę prieš "Kauno SRC" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Dumblas“ ir toliau skandina savo varžovus (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 17:19 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas "Kentus" komandai atnešė pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 19:01 val.)"Banga" po sunkios kovos nugalėjo "Kauno Artmedia" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 18:23 val.)"Banga" neatsilaikė prieš "ARV" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 19:10 val.)"Studentija" neatsilaikė prieš galingai žaidusią "Kauno SRC" komandą (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:47 val.)"Bangos" puolimo nesustabdė "ARV" (2009 kovo 04 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Banga" nesunkiai susitvarkė su "Studentija" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 21:43 val.)