KAUNO AUTOBUSAI vs LKKA - BMS MEGAPOLIS (108:62)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Triuškinanti „Kauno autobusų“ pergalė

2008 lapkričio 11 d., Antradienis, 01:26 val., peržiūros: 6922

Kauno energijos sporto salėje įvyko „Aukso+“ lygos varžybos, kuriose susitiko „Kauno autobusų“ (šeimininkai) ir „LKKA – BMS Megapolio“ (svečiai) komandos. Apylygis žaidimas vyko vos pirmą kėlinį, o vėliau aikštelėje ėmė dominuoti šeimininkai, kurie iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 108:62 (31:25; 31:13; 21:11; 25:13).

Nors pirmąjį ginčo kamuolį laimėjo „Kauno autobusai“, tačiau pirmuosius 4-is taškus šiose rungtynėse pelnė „LKKA – BMS Megapolio“ komanda. Visgi šeimininkai netruko „įsivažiuoti“ ir greitai rezultatas tapo lygus (10:10). Vėliau aikštelėje vyravo puolamasis krepšinis, tad rezultatas augo tarsi „ant mielių“, o šiose lenktynėse geriau sekėsi „Kauno autobusų“ komandai, kuri po pirmųjų 10-ties kovos minučių pirmavo rezultatu 31:25.

Antrajame kėlinyje jauniesiems „LKKA – BMS Megapolio“ komandos žaidėjams niekaip nesisekė stabdyti šeimininkų atakų, tuo tarpu jiems patiems vis sunkiau sekėsi suregzti rezultatyvias atakas, tad netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki 13-os taškų (40:27). Vėliau „Kauno autobusai“ laimėjo atkarpą 12:0 ir šeimininkų pranašumas tapo triuškinantis (55:34), o prieš didžiąją pertrauką „Kauno autobusai“ pirmavo rezultatu 62:38.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, t.y. „Kauno autobusai“ nemažino „apsukų“ ir skirtumas tarp komandų tik didėjo ir didėjo. Laimėję šį ketvirtį rezultatu 21:11, šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą (83:49).

Ketvirtajame kėlinyje teliko atsakyti į vieną klausimą – kada gi bus pelnytas šimtasis taškas. Į susirinkusių žiūrovų skandavimą „Šimtas, šimtas“ buvo atsakyta iki ketvirčio pabaigos likus 3 min. 25 sek., kai V.Slapšinskas baudos metimais pelnė 100-ąjį tašką, o po paskutinio teisėjų švilpuko įtikinamą pergalę rezultatu 108:62 šventė „Kauno autobusų“ ekipa.

Nugalėtojus į pergalę vedė A.Šaulys (26 taškai), T.Janušauskas (21 taškas, 10 atk. kam.) ir po 15-a taškų pelnę E.Ulanovas bei T.Beržinskas.

„LKKA – BMS Megapolio“ komandoje I.Birbalas pelnė 10-mt taškų, o A.Baltrušaitis, P.Balčiūnas, M.Čepkauskas ir V.Žukauskas įmetė po 8-is taškus.

Dar viena triuškinanti "Kauno autobusų" pergalė (2009 sausio 27 d., antradienis, 00:45 val.)Ketvirtfinalį "Kauno autobusai" pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)Graži „AIG Life“ pergalė (2009 vasario 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Kauno autobusai" išlieka nenugalimi (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 01:45 val.)Sėkmingas "Kauno autobusų" startas Aukso+ lygoje (2008 spalio 28 d., antradienis, 01:34 val.)"Kauno autobusai" viena koja finale (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Amafora" namuose sugebėjo nugalėti "Kauno autobusus" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:15 val.)Trečiajame kėlinyje perėmusi iniciatyvą, "Kauno Autobusai" ekipa šventė eilinę pergalę namuose (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Kauno Autobusai" nelengvai įveikė "Kaunoalėja.lt" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Aukso+" lygos nugalėtojų vardus iškovojo "Kauno autobusai" (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 22:28 val.)