KAUNOALĖJA.LT vs AIG LIFE (69:68)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 25 d., Antradienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

Dramatiškose ir įtampos kupinose rungtynėse "Kaunoalėja.lt" ekipos pergalė

2008 lapkričio 25 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 4564

Dramatiškose ir įtampos kupinose "Aukso+" lygos rungtynėse pergalę iškovoję "Kaunoalėja.lt" ekipa, namie 69:68 įveikdama "AIG Life" komandą.Nors pergalė galėjo iškovoti, bet kuri ekipa, tačiau svečiai nepasinaudojo jiems suteikta proga ir neišsivežė pergalės. Šeimininkams tai buvo pirma pergale šiame sezone.

Pirmame kėlinyje akivaizdžią persvarą turėjo aikštės šeimininkai "Kaunoalėja.lt" krepšininkai (21:8). Antrajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 9 taškų persvara (25:16), bet prieš ilgąją pertrauką skirtumas sumažėjo iki 4 taškų – 35:31.

Nors trečiame kėlinyje "Kaunoalėja.lt" kelis kartus vėl bandė pabėgti, tačiau Tadas Mankevičius ir Šarūnas Straševičius taikliais metimais neleisdavo padidinti skirtumo. Ir bagiantis šiais dešimties minučių atkarpai vis dar minmalią persvarą turėjo šeimininkai.

Rungtynių kulminaciją pasiekė paskutiniame ketvirtyje, kuriame paskutinėmis sekundėmis užvirė tikras nervų karas. Du taškus su pražanga įmetęs Tadas Mankevičius realizavo ir baudos metimą, o vėliau po sėkmingai sužaisto epizodo gynyboje jis pridėjo dar 2 taškus ir sumažino svečių persvara iki 1 taško. Bet jau kitoje atakoje aikštės seimininkų žaidėjas Tomas Daškauskas išprovokavo varžovų pražangą ir galėjo įtvirtinti pergalę savo komandai, bet jo abu baudų metimai skriejo pro šalį. Deja "AIG Life" krepšininkai jau nespėjo suregzti rezultatyvios atakos,ir jų varžovai šventė pergale rezultatu 69:68.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Artūras Geležiūnas, surinkęs 23 taškus. Andrius Varneckis pridėjo 14 tašką.

"AIG Life" komandoje pastebimiausias buvo Tadas Mankevičius pelnė 19 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

Nugalėjusios komandos treneris buvo labai patenkintas komandos žaidimu,ir džiaugėsi kad nors žaidė šešiese ir antra sudėtimi vistiek iškovojo sunkią ir gražią pergalę.

Pralaimėjusios komandos treneris buvo labai nusivylęs rungtynių pabaiga ir aikštę paliko iškart po rungtynių net nespėjus jo pakalbinti.

Pravieniškių ,,Amafora" po permainingos kovos palaužė ,,Kaunoalėja.lt" komandą (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:26 val.)"Forto siena" sutriuškino "Kaunoalėja.lt" komandą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:47 val.)Dar viena triuškinanti "Kauno autobusų" pergalė (2009 sausio 27 d., antradienis, 00:45 val.)Birštono "Jazz & Diremta-2" palaužė " Kaunoalėja.lt" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:52 val.)"Kauno Autobusai" nelengvai įveikė "Kaunoalėja.lt" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)"LKKA - BMS Megapolis" nugalėjo "Kaunoalėja.LT" komandą (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:23 val.)"Eternit" iškovojo nesunkią pergalę (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:49 val.)"Eternit" namuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 21:43 val.)Keturgubas A.Karbausko dublis neišgelbėjo Birštono ekipos nuo pralaimėjimo (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 00:37 val.)"AIG Life" pergalę iškovojo paskutinėmis rungtynių sekundėmis (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:50 val.)