BC TIF vs KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS (82:92)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 21 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"KTU Hidraulinės sistemos" sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje

Gediminas Rupšys tarp dviejų varžovų
2007 gruodžio 21 d., Penktadienis, 21:46 val., peržiūros: 7972

Šį vėlų prieššventinį vakarą susitiko Aukso lygos "B" pogrupio viena kitos vertos komandos – "BC TIF" ir "KTU Hidraulinės sistemos". Po greitos, gražios kovos pergalę iškovojo svečiai "KTU Hidraulinės sistemos" rezultatu 92-82.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių tritaškiu metimu, į kurį šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu. Šis ketvirtis vyko taškas į tašką, nors abi komandos buvo surengusios po spurtą 6-0. Visgi pirmąjį kėlinį geriau užbaigė svečiai ir laimėjo jį rezultatu 20-17.

Antrajame kėlinyje "KTU Hidraulinės sistemos" kelis kartus spurtavo ir per šį kėlinį padidino savo pranašumą dar 8 taškais. Į žaidimą gerai įsijungdavo visi nuo suoliuko pakilę svečių žaidėjai ir pelnydavo taškus. Ilsėtis komandos išėjo esant 11 taškų skirtumui (37-48).

Trečiasis kėlinys prasidėjo nervingai ir jau pirmomis minutėmis buvo nubaustas E.Daunora ("BC TIF") technine pražanga. Tačiau šeimininkų tai neišmušė iš vėžių ir jie neleido svečiams įgyti didesnio pranašumo, bet ir patys priartėti nesugebėjo. Kėlinys baigėsi lygiosiomis, o skirtumas išliko 11 taškų (59-70).

Paskutinis ketvirtis vyko panašiu scenarijumi – komandos keitėsi taikliais metimais. Nors šį kėlinį šeimininkams pavyko laimėti 1 tašku, tačiau to nepakako pakreipti rungtynių eigą savo naudai. Paskutinis teisėjo švilpukas paskelbė "KTU Hidraulinių sistemų" 5-tąją pergalę iš 7-ių galimų.

Tarp nugalėtojų išsiskyrė po dvigubus dublius atlikę N.Ūsas (20 taškų, 11 atk. kam.) ir T.Vasiliauskas (19 taškų, 10 atk. kam.). Jiems neblogai talkino S.Klimkevičius (13 taškų) bei P.Čižauskas (12 taškų).

Tarp pralaimėjusiųjų galima išskirti E.Daunorą (22 taškai) ir V.Slapšinską (16 taškų).

Žaidžiantis nugalėtojų treneris M.Markevičius teigė, kad pagrindinės pergalės priežastys buvo komandinis žaidimas ir uždengtas priešininkų lyderis E.Daunora, tačiau buvo nusivylęs teisėjais ir sulygino žaidimą su regbio taisyklėmis.

"BC TIF" treneris G.Armonavičius sakė, kad tai buvo jo treniruojamos komandos pačios prasčiausios varžybos – ko gero dėl to kaltos šventinės nuotaikos. Teisėjus įvertino po 8 balus, kadangi, anot trenerio, buvo leidžiama žaisti grubų žaidimą.

Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 22:16 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:48 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" ekipos pirmoji pergalė antrame etape (2008 sausio 29 d., antradienis, 23:30 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:11 val.)Eilinė "BC Tas kiemas" nesėkmė (2007 gruodžio 15 d., šeštadienis, 21:03 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "KTU Hidraulinės sistemos" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:24 val.)