ERA+ETERNIT vs ATLETAS (102:58)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Era+ Eternit" toliau triuškina varžovus

Eilinį kartą "Donikas" pavarė...
2007 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 7224
Šį sekmadienio vakarą "Aukso" lygos A pogrupyje "Era+ Eternit" savoje aikštėje priėmė "Atleto" komandą. Lygi kova vyko tik rungtynių pradžioje. Pirmojo ketvirčio viduryje šeimininkai, tarsi, įjungė aukštesnę pavarą ir likusį susitikimo laiką tik didindami savo pranašumą iškovojo trečiąją pergalę rezultatu 102:58.

Pirmosiomis sutikimo minutėmis aikštėje vyko lygi atkakli kova. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus "Era+ Eternit" suaktyvino savo žaidimą ir įvairiapusiškai puldama pradėjo tolti nuo varžovų. Po dešimties minučių šeimininkai turėjo 13-os taškų pranašumą – 29:16.

Ir antrajame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė. "Atleto" krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi rasti kelių priešininkų krepšio link, o ir sustabdyti galingą šeimininkų puolimo mašiną svečiams retai kada tepavykdavo. Skirtumas nenumaldomai augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 63:30.

Antroji rungtynių pusė tebuvo tik formalumas. Žaidimo tempas nukrito ir žaidėjai jau laukė susitikimo pabaigos. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 77:41, o galutinis rezultatas buvo 102:58.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Ričardas Kudarauskas kalbėjo: "Rungtynes pradėjom gerai nusiteikę, gerai pataikėm, tai ir lėmė tokį skirtumą. Šiaip varžovai tikrai stipresni nei gali pasirodyti iš rezultato. Tikriausiai jiems šiandien buvo juoda diena".

"Era+ Eternit" gretose 26 taškus pelnė Donaldas Jankauskas. Po dvigubą dublį atliko Donatas Paulauskas (21 taškas, 12 atk. k.) ir Giedrius Paurys (18 taškų, 13 atk. k.). 17 taškų surinko Aurimas Puodžiūnas.

"Atleto" ekipoje 17 taškų įmetė Donatas Pugžlys (10 atk. k.), 14 – Karolis Tarvydas (10 atk. k.), 11 – Laurynas Kalėda (4 blokai), 10 – Simonas Rambynas.

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 5, svečiai po 4 balus.
"Era+ Eternit" toliau žygiuoja be pralaimėjimų (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Era+Eternit" namuose sutriuškino "Piliuoną" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Krepšinis.net" 70 taškų skirtumu (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:20 val.)"Era + Eternit" tapo per rungtynes daugiausiai tritaškių metimų pataikiusia lygos komanda (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:17 val.)"Era+ Eternit" sutriuškino "Kauno SRC" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 22:26 val.)Triuškinanti "Era+Eternit" pergalė (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:34 val.)"Era + Eternit" tęsia pergalių odisėją, kurioje gausu ir rekordų (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Era + Eternit" palaužė "Korys" ekipą (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Atletas" nesunkiai nugalėjo "Neveronis" (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Era + Eternit" pateko į "Aukso" lygos finalą (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:51 val.)