AUTOZOOM vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (46:66)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 18 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

Įtikinama "Statybų Vizijos & LVA" pergalė prieš "Autozoom"

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 13:35 val., peržiūros: 6925
Vėlų penktadienio vakarą "Aukso" lygos F pogrupyje "Autozoom" savoje aikštėje priėmė "Statybų Vizijos & LVA" komandą. Po pirmojo itin nerezultatyvaus kėlinio antrajame svečiai išsiveržė į priekį, o ketvirtajame ketvirtyje dar labiau padidinę savo pranašumą iškovojo antrąją pergalę antrajame etape rezultatu 46:66.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis vyravo labai nerezultatyvus žaidimas, per penkias minutes buvo pelnyti vos šeši taškai. Nors metimai buvo iš patogių padėčių, bet didžioji dauguma skriedavo pro šalį. Po itin nerezultatyvių dešimties minučių minimalią persvarą turėjo "Statybų Vizija & LVA" – 7:8.

Antrasis ketvirtis prasidėjo nedideliu svečių spurtu 6:2. Statybininkai-veterinarai įsižaidę ir toliau didino savo atotrūkį ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 20:32.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – per tris minutes nebuvo pelnyta nė taško. Komandos pradėjus rinkti taškus užvirė lygi, gana atkakli kova. "Statybų Vizija & LVA" visą trečiąjį kėlinį išlaikė pranašumą ir prieš paskutines dešimt minučių pirmavo devyniais taškais – 35:44.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo dešimčia svečių taškų be atsako. "Autozoom" vyrai po šio nokdauno atsigauti nebesugebėjo ir "Statybų Vizija & LVA" šventė pergalę rezultatu 46:66.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Deivydas Velička kalbėjo: "Varžovus pavyko palaužti ketvirtajame kėlinyje. Iš ankstensnių rungtynių žinojom, kad ši komanda mums neparankus varžovas. Žaidimą statėm per priekinę liniją ir paskutiniajame ketvirtyje, tai pavyko išnaudoti. Šiaip tris kėlinius labai prastai pataikėm."

"Autozoom" gretose 12 taškų surinko Gediminas Vasiliauskas (9 atk. k.), 8 – Marius Stankevičius, 7 – Narūnas Čekaitis (10 atk. k.).

"Statybų Vizijos & LVA" ekipoje 14 taškų surinko Marius Petrauskas (9 atk. k.), 12 – Dainius Bakanas, po 10 – Tomas Grigas ir Virgilijus Lapėnas (8 atk. k.).

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 9, svečiai po 10 balų.
Sunki "Statybų Vizijos - LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Statybų vizija - LVA" iškovojo sunkią pergalę prieš "Kauno SRC" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:49 val.)"Statybų vizija - LVA" sutriuškino "Vaišvydavą" (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 16:26 val.)"Statybų Vizija & LVA" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 18:57 val.)"BC TIF" sutriuškino "Statybų vizija & LVA" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Vaišvydava" paskutiniame kėlinyje palaužė "Autozoom" komandą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Statybų Vizija & LVA" nepasigailėjo savo varžovų (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 17:34 val.)"Statybų Vizija & LVA" sutrypė savo varžovus (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 20:56 val.)