VAIŠVYDAVA vs ICE (60:71)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 10 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"ICE" atsirevanšavo už I ture patirtą pralaimėjimą

2008 sausio 10 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 6576
Aukso lygos "F" grupės varžybose Vaišvydavos mokyklos sporto salėje susitiko vietos "Vaišvydavos" ir svečių "ICE" komandos. Šie varžovai jau buvo susitikę I ture ir tada "Vaišvydava" šventė pergalę rezultatu 66:58. Galbūt prisimindami šią nesėkmę, svečiai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių rodė didelį norą nugalėti ir pasiekė pergalę rezultatu 71:60.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė svečiai, pataikydami nuo tritaškio linijos, tačiau tuoj pat šeimininkai surengė ataką, kurią sustabdė tik pražanga. Tokiu scenarijumi ir vyko visas pirmasis ketvirtis – svečiai pelnydavo taškus iš žaidimo, o šeimininkai dažniausiai atsakydavo baudų metimais (9 taškai nuo baudų metimo linijos). Taip nei vienai komandai ir nepavyko šiame kėlinyje įrodyti savo pranašumo – rezultatas po 10-ties minučių lygus (15:15).

O štai antrasis kėlinys skyrėsi nuo pirmojo kaip diena nuo nakties – šeimininkų atakos dažniausiai baigdavosi netaikliais metimai, tuo tarpu svečiai vis dažniau užbaigdavo atakas sėkmingai. Prieš didžiąją pertrauką "ICE" komanda pirmavo jau 11-os taškų skirtumu (36:25).

Pailsėję šeimininkai trečiojo kėlinio antroje pusėje surengė spurtą 9:0 ir sumažino skirtumą iki minimumo. Visgi kėlinį šiek tiek geriau užbaigė "ICE" komanda (6:2) ir ketvirtį pabaigė vis dar pirmaudami (50:45). Pagrindinis "Vaišvydavos" komandos spurto iniciatorius buvo A.Jackis, kuris per šį kėlinį pelnė 13 taškų, atakuodamas krepšį 86% taiklumu.

Visgi ketvirtasis kėlinys parodė, kad ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis padėjo "ICE" komandai nugalėti ("Vaišvydavos" komandoje rungtyniavo tik 5 krepšininkai). Sėkmingai sužaidė paskutinę rungtynių dalį, svečiai nugalėjo šeimininkus rezultatu 71:60.

Tarp nugalėtojų rezultatyviausiai sužaidė A.Gubaras (17 taškų), J.Jodkonis (16 taškų) ir D.Kasparaitis (14 taškų).

Tarp pralaimėjusiųjų po 21 tašką pelnė A.Jackis ir D.Neverauskas. 11 taškų pridėjo M.Matonis.

Nugalėtojų žaidžiantis treneris T.Jonkus sakė, kad jo komanda tiesiog privalėjo laimėti – juk žaidė 11 krepšininkų prieš 5-kis. Be to, norėjosi ir revanšo už I ture patirtą pralaimėjimą. Teisėjų darbu strategas nebuvo itin patenkintas ir įvertino jų darbą ketvertais – kitą kartą gal bus daugiau...

Pralaimėjusiųjų treneris D.Neverauskas teigė, kad be dviejų startinio penketo žaidėjų buvo labai sunku, o pagrindinė pralaimėjimo priežastis – tai mažas žaidėjų kiekis. Teisėjus jis įvertino aukščiausiais balais – dešimtukais.
"Vaišvydava" atsirevanšavo "Eurolexis" ekipai (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 23:07 val.)"ICE" savo aikštėje palaužė "BC Spurto" ekipą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:28 val.)"ICE" pergalingai pradėjo "Paguodos turnyrą" (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 21:32 val.)"Ice" iškovojo pirmąją pergalę (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:22 val.)"Ice" didesnio pasipriešinimo sulaukė tik rungtynių pradžioje (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 13:48 val.)"ARV" po dramatiškos kovos iškovojo pergalę (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Eurolexis" toliau brenda iš nesėkmių liūno (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 15:51 val.)"Tophouse & Amafora" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:57 val.)"Idomus" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 20:00 val.)"Vaišvydava" įtikinamai nugalėjo BC "Spurtą" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 14:50 val.)