ARV vs TOPHOUSE & AMAFORA (115:100)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 23 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"ARV" antrą kartą nugalėjo "Tophouse & Amaforą"

2008 sausio 23 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 8558
Paskutinėse trečiadienio rungtynėse "Aukso" lygos D pogrupyje "ARV" savoje aikštėje priėmė "Tophouse & Amaforos" komandą. Tai buvo jau antroji šių ekipų akistata šiame sezone. Pirmosiose rungtynėse pergalę 18-os taškų skirtumu iškovojo "ARV". Šiandien svečiai buvo kupini ryžto atsirevanšuoti, bet jiem teko verstis be kelių pagridinių žaidėjų. Antroje dvikovos pusėje "Tophouse & Amaforos" krepšininkai pavargo ir tuo pasinaudoję šeimininkai trečiajame ketvirtyje susikrovė 19-os taškų pranašumą ir jį išlaikę iki dvikovos pabaigos šventė pergalę rezultatu 115:100.

Susitikimas prasidėjo svečių spurtu 9:2. "ARV" taip pat netruko įsižaisti ir aikštėje užvirė lygi atkakli kova. Po dešimties rezultatyvaus žaidimo minučių minimalią persvarą turėjo
"Tophouse & Amafora" – 27:28.

Antrasis kėlinukas prasidėjo pagal atvirkščią scenarijų – šeimininkai spurtavo 11:2, taip pirmą kartą išsiverždami į priekį. Likusį ketvirčio laiką kova vyko taškas į tašką ir pirmoji dvikvos pusė baigėsi rezultatu 53:49.

Nuo pat trečiojo kėlinuko pradžios žaidimo kontrolę perėmė "ARV", kurie vedini Tado Ališausko puolė labai įvairiapusiškai ir vis krovėsi pranašumą.
"Tophouse & Amaforos" vyrams pradėjo stigti jėgų ir svečiai dažnai nespėdavo peskui jaunesnius varžovus. Skirtumas vis augo ir prieš paskutį kėlinį šeimininkai pirmavo 19-a tašku – 87:68.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai sukaupę paskutines jėgas perėmė iniciatyvą bei ėmė tirpdyti savo taškų deficitą. Skirtumui sumažėjus iki 13-os taškų "ARV" paprašė minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo šeimininkai vėl atsigavo ir neleidę priešininkams dar labiau priartėti šventė pergalę rezultatu 115:100.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Valdas Šlepikas kalbėjo: "Pirmus du kėlinius kol varžovai turėjo jėgų vyko apylygis žaidimas. Antroj pusėj juos apibėgom. Paskutiniam kėliny kiek atsipalaidavom, bet viskas baigėsi gerai."

"ARV" gretose nesustabdomas buvo Tadas Ališauskas (29 taškai, 8 atk. k, 13 rez. perd., 9 išpr. praž.). 2 taškus pelnė Vitalijus Cholopovas, 22 –
Linas Lukoševičius (8 atk. k.), 20 – Kristijonas Samušis (9 atk. k., 4 blokai).

"Tophouse & Amaforos" ekipoje dvigubus dublius atliko Andrius Urbanavičius (32 taškai, 11 atk. k.) ir Giedrius Vartavičius (15 taškų, 23 atk. k.). 24 taškus surinko Irmūnas Juškys (7 rez. perd.), 15 – Nerijus Markevičius,

Šeimininkai rungtynių teisėjams T. Keršiui ir M. Stankevičiui atitinkamai skyrė 10 ir 9, svečiai 9 ir 0 balų.
"Idomus" nusileido "Top house & Amafora" (2007 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:14 val.)"ARV" namuose nesunkiai įveikė "Idomus" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"ARV" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Arv" po atkaklios kovos turėjo pripažinti "Tophouse & Amafora" pranašumą (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 18:55 val.)"Tophouse & Amafora" įtikinamai įveikė "ISM" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)"ARV" toliau žengia be pralaimėjimų (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:59 val.)Penktoji "ARV" pergalė iš eilės (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:02 val.)Dar viena Tophouse&Amafora pergalė (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 15:58 val.)