IDOMUS vs ISM (72:67)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 23 d., Penktadienis, 18:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Atkakliose rungtynėse savo pranašumą, vis dėlto, įrodė "Idomus"

2007 lapkričio 23 d., Penktadienis, 20:38 val., peržiūros: 8634
Šiandien, lapkričio 23 dieną, "Aukso" lygos rungtynes savo aikštėje žaidė "Idomus" ekipa ir "ISM". Mačas buvo gana įdomus ir įtemptas: abi komandos žaidė gerai, tik atsarginių suoleliai buvo nevienodo ilgio, tai galbūt ir šiek tiek padėjo rungtynių gale "Idomus" namuose išplėšti pergalę, na ir žinoma gebėjimas susitelkt reikiamu momentu. Komandų akistata baigėsi 72:67 šeimininkų pergale.

Pirmąjį ketvirtį drąsiai galima pavadinti A. Juškevičiaus kėliniu: jis per 10 minučių įmetė 17 iš 25 jo komandos taškų ir padėjo laimėti pirmąją rungtynių dalį 25:22. Galbūt skirtumas būtų buvęs didesnis, jei ne S.Korolkov 2 taiklūs tolimi metimai ketvirčio pabaigoje ( vienas iš jų aidint sirenai, skelbiančiai 2 minučių pertrauką ).

Antrąjį kėlinį komandos žaidė atkarpomis: pradžioje geriau žaidė šeimininkai, jie įgijo 7 taškų persvarą, bet dėka A. Juozapaičio 2 tritaškių iš eilės ir jo komandos draugų pastangų svečiams pavyko išlyginti ir netgi persverti rezultatą 31:33, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkų spurtas 8:0 ir jie vėl gi priekyje 6 taškais. Tačiau dar vieną tritaškį smeigė S.Korolkov ir ilsėtis šeimininkai išėjo turėdami 3 taškų pranašumą – 39:36.

Trečiasis kėlinys vėl vyko tai vienos, tai kitos komandos geresnio žaidimo epizodais: "Idomus" pabėgdavo saugesniu atstumu, bet jų oponentai sužaidę keletą gerų atkarpų puolime ir gynyboje vėl juos prisivydavo. Šeimininkams per šį kėlinį pavyko pasididinti turėtą persvarą dar vienu tašku – 59:55.

Tik ištiksėjus kėlinio laikui paaiškėjo, kad jis buvo paskutinis: svečiai geriau pradėjo ir panaikinę deficitą, įsiveržė į priekį, tiesa, tik vienu tašku, bet jau jie buvo padėties šeimininkai, tačiau neilgai. Tarsi užpykę, šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir žengė didelį žingsnį pergalės link. Prie šio spurto labai prisidėjo M. Neščioko du iš eilės, į depresiją tokiais momentais varantys, tritaškiai. Paskutinėmis minutėmis "ISM" nebepataikė tolimų metimų, o varžovai laikė kamuolį, tempė laiką ir iškovojo gan nelengvą, bet saldžią pergalę, kuri jiems tai buvo antroji iš trijų galimų.

Rungtynių arbitrus komandos įvertino nevienodai: "ISM" – 5 ( ką čia be pridursi ), o "Idomus" treneris, S.Pupius, atstovavęs savo komandą šioje apklausoje, įvertino teisėjus 8, motyvuodamas tuo, kad rungtynių gale teisėjai tikrai padarė keletą klaidų. Taip pat jis kalbėjo, kad rungtynės buvo atkaklios, bet vis dėlto pavyko laimėti ir dėkojo savo komandai už pergalę.

Nugalėtojų ekipoje pirmaisiais smuikais griežė dvigubą dublį atlikęs ir tapęs naudingiausiu mačo žaidėju A.Juškevičius ( 28 taškai, 13 atkovotų kamuolių, ir 2 perimti kamuoliai ) ir 22 taškus įmetęs, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, bei perėmęs 2 kamuolius M.Neščiokas.

"ISM" gretose ryškiausiai švietė, taip pat atlikęs dvigubą dublį, A.Juozapaitis ( 17 taškų, 17 atkovotų kamuolių, 4 blokai, bei 6 rezultatyvūs perdavimai ) ir S.Korolkov ( 20 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai ).

"ARV" namuose nesunkiai įveikė "Idomus" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Vaišvydava" po atkaklios kovos įveikė "ISM" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 17:50 val.)"Gedimex" įveikė aikštelės šeimininkus "Idomus" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 19:55 val.)"Gedimex" palaužė "ISM" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:57 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)"ISM' namuose nuginklavo "KK Stabdžius" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:39 val.)"Statybų Vizija & LVA" ir antrosiose rungtynėse buvo stipresni už "ISM" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 22:58 val.)Po įtemptos kovos "Idomus" komandos pergalė (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Tophouse & Amafora" dar kartą patiesė "Idomus" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 15:00 val.)"ISM" nepasigailėjo "Piliuonos" (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 13:25 val.)