VAIŠVYDAVA vs TOPHOUSE & AMAFORA (85:103)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Tophouse & Amafora" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą

Kova dėl kamuolio
2007 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 14:57 val., peržiūros: 6925
Pirmosiose sekmadienio rungtynėse "Aukso" lygos C pogrupyje "Vaišvydava" savoje aikštėje priėmė "Tophouse & Amaforos" komandą. Tris kėlinius aikštėje vyko apylygė kova. Visgi, paskutiniajame ketvirtyje svečiai suaktyvino žaidimą ir pasinaudoję varžovų, savo gretose turėjusių tik šešis žaidėjus, nuovargiu ėmė krautis pranašumą. "Tophouse & Amafora" ketvirtąjį kėlinį laimėjo rezultatu 19:33, o galutinis rezultatas buvo 85:103.

Rungtynių pradžioje vyravo ramus žaidimas taškas į tašką. Svečiai pirmojo ketvirčio pabaigoje, tarsi, įjungė aukštesnę pavarą ir pelnę 10 taškų be atsako išsiveržė į priekį. Po pirmųjų dešimties minučių
"Tophouse & Amafora" pirmavo septyniais taškais – 20:27.

Antrajame kėlinyje žaidimas pagyvėjo. Aistros pamažu kaito ir technine pražanga buvo nubaustas "Vaišvydavos" žaidėjas Vytas Rupšys. Aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Svečiai visą kėlinį išlaikė persvarą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 44:48.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – vyko įnirtinga kova. Šeimininkams niekaip nesisekė išsiveržti į priekį, o "Tophouse & Amaforai" dar labiau nutolti. Trečiasis kėlinukas baigėsi lygiosiomis 22:22 ir prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo keturių taškų pranašumą – 66:70.

Ketvirtajame kėlinyje "Vaišvydavos" krepšininkų veiksmuose ėmė matytis nuovargis. "Tophouse & Amafora" tuo netruko pasinaudoti ir pelnė septynis taškus iš eilės. Šeimininkai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, bet ir po jos vaišvydaviškiai akivaizdžiai nespėdavo paskui daugiau jėgų išsaugojusius varžovus. Svečiai vis didino atotrūkį ir iškovojo penktąją pergalę rezultatu 85:103.

Po susitikimo vienas nugalėtojų lyderių Andrius Matuzevičius kalbėjo: "Pergalę lėmė, tai kad ketvirtajame kėlinyje tris minutes aktyviau pasigynėm. Šiaip nebuvom nusiteikė varžyboms".

"Vaišvydavos" gretose 33 taškus pelnė Darius Neverauskas, 19 – Naglis Dunčikas, 12 – Arūnas Jackis.

"Tophouse & Amaforos" ekipoje 21 tašką įmetė Andrius Urbanavičius, 20 – Giedrius Vartavičius (9 atk. k.), 19 – Nerijus Markevičius (4/5 tritaškiai), 11 – Giedrius Serkevičius, 10 – Mindaugas Sandonavičius (10 atk. k.).

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 8, svečiai po 10 balų.
"Tophouse & Amafora" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Tophouse & Amafora" įtikinamai įveikė "ISM" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)"Tophouse & Amafora" atkakliose rungtynėse palaužė "Gedimex" (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 15:19 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)"Vaišvydava" paskutiniame kėlinyje palaužė "Autozoom" komandą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Tophouse & Amafora" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2008 kovo 18 d., antradienis, 21:54 val.)"Tophouse & Amafora" be didesnių problemų įveikė "Ice" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Tophouse - Amafora" įrodė pranašumą prieš "KTU hidraulines sistemas" (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.)"Tophouse & Amafora" žengia į kitą etapą (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 22:13 val.)