BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs NEVERONYS (120:73)Auksas » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis"

Šeimininkų palaikymo komanda
2007 vasario 23 d., Penktadienis, 00:30 val., peržiūros: 5536
Šį itin vėlyvą ketvirtadienio vakarą VDU sporto salėje "Bangos energetika & Diremta" "Aukso" lygos "E" pogrupio dvikovai priėmė "Neveronis. Šeimininkai pasielgė gana nesvetingai ir sutriuškino savo varžovus, kurie padarė net 41 klaidą, rezultatu 120:73. Visų rungtynių metu iniciatyvą užtikrintai turėjo "Bangos energetika & Diremta". Ši pergalė buvo jau antroji jiems ir ji leidžia būti pirmojoje pogrupio vietoje, o tuo tarpu "Neveronys" su viena pergale ir vienu pralaimėjimu žengia vienu laipteliu žemiau.

Jau pačioje susitikimo pradžioje "Bangos energetika & Diremta" spurtavo 10:0, tuo parodydami savo nusiteikimą šiose varžybose. Pirmąjį tašką svečiai pelnė tik ketvirtąją minutę. Šeimininkai dažniausiai savo varžovus apeidavo individualiais reidais ir rinkdavo taškus iš artimų distancijų. Vėliau skirtumas, dėl nemažo "Neveronių" klaidų skaičiaus, buvo pasiekęs 15 taškų ribą, tačiau po to žaidimas šie tiek išsilygino ir skirtumas nebedidėjo. Negana to, per likusį laiką jis sugebėjo net ir sumažėti iki 12 taškų – 29:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai jau buvo sumažinę savo deficitą iki 9 taškų, tačiau po to vėl atėjo nesėkmingos minutės, kurių metu šeimininkai vėl laimėjo atkarpą 12:3, tuo padidindami savo atotrūkį iki 18 taškų. Per likusias minutes ši pranašumas padidėjo iki 19 taškų ir komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 55:36. Beje šiame ketvirtyje už diskusijas su teisėjais techninę pražangą gavo Darius Keršys.

Iš karto po pertraukos "Bangos energetika & Diremta" nutarė dar labiau paspausti savo varžovus ir pradėjo naudoti dvigubą gynybą svečiams iš karto perėjus vidurio liniją. Ši taktika pasiteisino visu 100 procentu, kadangi "Neveronys" pradėjo apmaudžiai klysti perdavinėdami vieni kitiems kamuolį arba būdami užspausti. Tuo tarpu "Bangos energetika & Diremta" perėmusi kamuolius vis nurūkdavo į priekį ir užbaigdavo atakas tiksliais metimais iš po krepšio. Jie laimėjo atkarpą 13:2 ir jau nutolo iki 30 taškų. Vėliau žaidimas susilygino ir nė vienai, nei kitai komandai nepavyko perimti iniciatyvos į savo rankas. Prieš lemiamą atkarpą "Bangos energetika & Diremta" turėjo 26 taškų persvarą, kuri nekėlė abejonės dėl rungtynių baigties.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, tačiau šeimininkų treneris Šarūnas Liesis iš savo žaidėjų norėjo išspausti viską. Šie kiek galėdami stengėsi ir dar labiau pradėjo triuškinti savo varžovus, iš kurių veidų jau matėsi, kad šie telaukia rungtynių pabaigos. Kėlinys klostėsi pagal panašų scenarijų kaip ir trečiasis – vieni klysta, kiti pelno lengvus taškus. Porą kartų įspūdingai kamuolį iš viršaus įgrūdo Mindaugas Stropus. Pabaigoje komandos atliko visus formalumus ir nuaidėjus finalinei sirenai švieslentė rodė "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkų pergalę rezultatu 120:73.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis teigė, jog komentuoti nėra ką, kadangi komandų lygis skiriasi ir viskas aiškiai matėsi. "Ir jie aukščiau bambos iššokti bambos negalėjo, o ir mes, nors ir ne visai gerai sužaidėm, bet nugalėjom" – aiškino strategas. Jis teisėjų darbą apibūdino taip: "Gal ir pasitaikė keletas klaidelių, tačiau visko pastebėti neįmanoma, o ir rungtynės nebuvo sunkios. Gal jie būtų švilpę ir kitaip jeigu būtų vykusi kova taškas į tašką" ir skyrė jiems po 8 balus. "Neveronių" treneris Rytis Anskaitis teisėjams davė po lygiai tiek pat.

"Bangos energetikos & Diremtos" gretose išskirti kokio nors žaidėjo nebūtų įmanoma, nes visi gavo gana nemažai pažaisti, o net 7 žaidėjai pelnė 10 ir daugiau taškų. Vis gi naudingiausias buvo Mindaugas Stropus, kurio sąskaitoje 17 taškų (dvitaškiai 7/11), 8 atkovoti kamuoliai, 5 perimti ir 25 naudingumo balai. Rezultatyviausias buvo Darius Naudžiūnas (23 taškai, 7 atkovoti, 6 perimti).

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Rytis Anskaitis, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 4 kamuolius, išprovokavęs 7 pražangas ir surinkęs 32 naudingumo balus. Dvigubą dublį atliko Gytis Gadišauskas – 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. 14 taškų pridėjo Egidijus Pociūnas.
"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Alšėnų" krepšininkus (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesunkiai įveikė "Alšėnus" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:05 val.)"Spiečius" sutriuškino "Neveronis" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:06 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" su kaupu atsilygino už pernykštį pralaimėjimą "Krepšinis.net" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:57 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą! (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)