RYTERNA vs EOLTAS (70:50)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį

2013 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:35 val., peržiūros: 1575

Balandžio 11 dieną Kauno Santaros Gimaznijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių "Iššūkio" taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Ryterna" priemė svečius "Eoltą". Pirmuose rungtynėse pergalę šventė ''Ryterna''. Rungtynėms prasidėjus tiksliau ir užtikrinčiau rungtyniavo ''Ryterna'' (21:14). Antrąjį ketvirtį ekipos sužaidė lygiai (35:28). Trečiajame kėlinyje ''Ryterna'' dar labiau padidino apsukas ir įgijo jau 21 taško pranašumą (57:36). Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas. Rezultatu 70:50 susitikimą laimėjo ''Ryterna'' ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, kuriame susitiks su ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipa.

Pirmasis kėlinys geriau prasidėjo ''Ryternai'' kuri, po dviejų sužaistų minučių pirmavo (8:4), ''Eoltas'' tuoj pat atsakė keliomis atakomis ir išlygino rungtynių rezultatą (8:8). Įpūsėjus kėliniui rezultatu (14:8) 6 taškų pranašumą turėjo įgiją šeimininkai, bet ''Eoltas'' pataikė tritaškį metimą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (14:11). Kėlinio pabaigoje ''Ryterna'' pelnė 7 taškus, o ''Eoltas'' sugebėjo atsakyti tik 3 taškais. Pasibaigus ketvirčiui rezultatu 21:14 priekyje buvo ''Ryterna''.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiejų ekipų taikliais tritaškiais metimais (24:17), tada sekė šeimininkų spurtas 5:2, po kurio skirtumas išaugo iki 10-ties taškų ribos (29:19). Likusią kėlinio dalį ''Eoltas'' stabdė varžovus pražangomis, kurie ištisai metė baudos metimus, deja, bet pataikyti pavykdavo kas antra. Kėlinuko pabaigoje ''Eoltas'' pelnė 3 taškus ir sumažino atsilikimą vėl iki 7 taškų ribos. Antrąjį ketvirtį ekipos sužaidė lygiai, taigi skirtumas tarp ekipų išliko toks pats, kaip ir po pirmojo kėlinio. Rezultatu 35:28 priekyje tebuvo ''Ryterna''.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai žaibiškai pelnė 4 taškus be atsako ir padidino pranašumą iki 11-kos taškų (39:28), ''Eoltas'' pataikė iš toli ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų, tada dar kartą ''Ryterna'' spurtavo 5:0 ir įgijo jau didžiausią šiose rungtynėse 13 taškų persvarą (44:31). Antrąją kėlinio pusę ir toliau geriau žaidė ''Ryterna'' kuri pelnė 13 taškų, o ''Eoltas'' atsakė tik 5 taškais. Rezultatu 57:36 solidžiai pirmavo šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas, nors vienu momemtu ''Eoltui'' pavyko sumažinti atsilikimą iki 14 taškų, bet nepasidavę ''Ryternos'' žaidėjai atsatė turėtą pranašumą. Ketvirtąjame kėlinyje ''Ryterna'' pelnė 13 taškų, o ''Eoltas'' pridėjo 14 taškų. Rungtynes rezultatu 70:50 užtikrintai laimėjo ''Ryternos'' ekipa ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, kuriame varžovų jau laukia ''Detas – Hoptransa & BRGroup – D'' ekipa.

Po rungtynių ''Ryternos'' ekipos treneris Gintaras Kamarauskas teigė : ''Pergalę šiandien iškovojom, todėl nes, manau žaidėjai tikrai gerai nusiteikė, susikaupė, trečiąjame kėlinyje pataikėm keletą svarbių tritaškių, pabėgom ant greitų atakų, varžovai pavargo ir tai manau viskas susidėjo į vieną''. Treneris paklaustas ar tikisi nugalėti varžovus pusfinalyje ir išeiti į finalą atsakė : ''Bus sunku, bet mes stengsimės''.

''Ryterna'' : G.Rinkevičius (21 tšk. 17 atk.kam. 6 išpr.praž.) , N.Zikas ir M.Gilius po (15 tšk.) , D.Karosas (11 tšk. 8 rez.perd. 6 per.kam. 6 išpr.praž.)

''Eoltas'' : A.Kalnutis (13 tšk. 6 atk.kam.) , P.Bartuška (10 tšk. 9 atk.kam.) , E.Zaidelis (9 tšk. 9 atk.kam. 12 išpr.praž.)

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)''Kauno Energija'' užtikrintai pradėjo aštuntfinalį įveikdami ''Ryternos'' ekipą (2013 kovo 22 d., penktadienis, 02:56 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius'' (2013 vasario 08 d., penktadienis, 01:18 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)Po atkaklios kovos ''Best 4 You'' ekipa iškovojo pergalę prieš ''Eoltą'' (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Ryterna" pergale prieš "Eoltą" pradėjo ketvirtfinalį (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)