RYTERNA vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (67:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą

2012 lapkričio 23 d., Penktadienis, 02:30 val., peržiūros: 2934

Ketvirtadienį, Lapkričio 22 dieną, Kauno Santaros vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp "Ryterna" (šeimininkai) ir "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, nei vienai komandai nepavykdavo atitrūkti ir įgyti didesnio pranašumo. Rungtynių pabaigoje svečiai sužaidė tiksliau ir užtikrinčiau bei sugebėjo iškovoti pergalę, rezultatas po rungtynių – 67:73 (27:20, 13:22, 14:10, 13:21).

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, po M.Gailio trijų tritaškių metimų jie išsiveržė į priekį 9:2. Tačiau svečiai neleido savo varžovams per daug atitrūkti. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai pirmavo dvylikos taškų persvara, bet tada svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir skirtumą sumažino. Rezultatas po kėlinio – 27:20 šeimininkų naudai.

Antrą kėlinį šeimininkai pradėjo dar geriau. Kelias atakas iš eilės jie užbaigė tritaškiais metimais, du pataikė M.Gailius. Tai šeimininkams leido įgyti trylikos taškų pranašumą, tačiau svečiai iš karto surengė spurtą 0:12 ir rezultatą ištirpdė iki vieno taško. O kėlinio pabaigoje jie sugebėjo ir išsiveržti į priekį. Ketvirčio pabaigoje M.Didžiulis smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai iki dviejų taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 40:42.

Trečiajame kėlinuke vėl vyko lygi kova. Kėlinio viduryje D.Špakausko dvitaškis išlygino rezultatą, bet svečiai vėl sugebėjo atitrūkti. Daugiausiai prie gero svečių žaidimo šiame ketvirtyje prisidėjo G.Kriščiūnas pelnęs šešis taškus, o kėlinio pabaigoje šeimininkų komandoje devynis taškus pelnė M.Gailius. Rezultatas po trijų kėlinių – 54:52 jau ''Ryterna'' ekipos pusei.

Ketvirto kėlinio pradžioje J.Kajokas pataikė dvitaškį metimą ir išlygino rezultatą. Tačiau tada J.Mozerskis pataikė du baudos metimus,o M.Gailius tritaškį ir šeimininkai vėl įgijo pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiai turėjo trijų taškų persvarą, M.Gailius bandė išlyginti rezultatą , bet jo keli tritaškiai metimai skriejo pro šalį , o ''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' realizavo tris baudos metimus.Likus žaisti kiek ne daugiau kaip penkias sekundes kėlinyje šeimininkams nepavyko užpulti ir po įtemptų ir nervingų varžybų ''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' ekipa šventė sunkią pergalę rezultatu – 67:73.

Po rungtynių svečių komandos treneris , bei žaidėjas , J.Kajokas kalbėjo : ''Su šita komandą jau esame žaidę praeitais metais ir žinojome , kad pas juos susirinks daug žaidėjų.Tačiau komandą tokią pavadinkime vidutinio lygio.Varžybos vyko taškas y tašką , bet matyt fortuna nusišypsojo šiandien mūsų pusei''.

Šeimininkų komandos treneris G.Kamarauskas sakė: ''Šiandien mes žaidėm savanaudišką krepšinį , kaip sakoma žaidėjai žaidė po vieną.Prieš priešininkų zoninę ginybą nepavyko užpulti visiškai , ypač tai , kad mokėmės tą padaryti per treniruotes.Neatkovojom kamuolių po savo krepšiu , leidom jiems pelnyti lengvus taškus , todėl ir pralaimėjom šiandien rungtynes''.

''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' : Mantas Didžiulis (28 tšk. 8 atk.kam. 5 išprov.praž.) , Giedrius Kriščiūnas (17 tšk. 10 atk.kam. 6 išprov.praž. 30 naud.) , Juozas Kajokas (11 tšk. 11 atk.kam. 5 išprov.praž.)

''Ryterna'' : Mindaugas Gilius (30 tšk.) , Darius Karosas (8 tšk. 8 rez.perd.) , Darius Špakauskas (6 tšk. 11 atk.kam. 5 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 lapkričio 23 d., 18:41 val.

Kodel topike Babrausko nuotrauka ideta?

''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)''Kauno Energijai'' pritūko energijos kovoje su ''Ryterna'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)''Kauno Energija'' užtikrintai pradėjo aštuntfinalį įveikdami ''Ryternos'' ekipą (2013 kovo 22 d., penktadienis, 02:56 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę po atkaklios kovos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė "Viči" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:05 val.)Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas svečiuose susitvarkė su Topo Centru (2013 sausio 29 d., antradienis, 22:26 val.)Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas " atsisakė baigti rungtynes prieš "Baubilą" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 19:48 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)