BEST 4 YOU vs EOLTAS (71:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Po atkaklios kovos ''Best 4 You'' ekipa iškovojo pergalę prieš ''Eoltą''

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:56 val., peržiūros: 3251

Sekmadienį, Sausio 6 dieną, Kauno Santaros gimnazijos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp "Best 4 You" (šeimininkai) ir "Eoltas“" (svečiai) ekipų. Iki pat rungtynių pabaigos pirmavę šeimininkų komandos krepšininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą ir šventė pergalę. Rungtynių rezultatas – 71:63 (16:13, 15:14, 14:12, 26:24).

Pirmą kėlinį penkiais iš eilės taškais pradėjo ''Best 4 You''. O po vieno taiklaus svečių dvitaškio, šeimininkai pelnė dar keturis taškus be atsako ir įgijo septynių taškų pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą, po E.Zaidelio dvitaškio, svečiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų. Kėlinio galą komandos sužaidė lygiai ir po pirmūjų dešimties minučių rezultatu 16:13 pirmavo ''Best 4 You'' ekipa.

Antrąjį ketvirtį komandos sužaidė apylygiai , šeimininkai šį ketvirtį laimėjo minimaliu vieno taško skirtumu. Tai viena, tai kita komanda surengdavo po kelias sėkmingas atakas. Šeimininkams šiame ketvirtyje aštuonis taškus pelnė L.Čekavičius, o svečiams taip pat aštuonis E.Zaidelis. Rezultatas po dviejų kėlinių – 31:27.

Trečiajame ketvirtyje niekas nepasikeitė. Šeimininkai ir toliau demonstravo neblogą žaidimą, o svečiai niekaip nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų. Kėlinio pabaigoje svečiai ne tik, kad nesumažino pranašumo, tačiau priešingai jie leido savo varžovams dar labiau jį padidinti. Geriausiai šeimininkų komandoje pasirodė L.Balasevičius, pelnęs aštuonis taškus. Svečiams K.Gervė pelnė septynis. Rezultatas po trijų kėlinių – 45:39.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai šiek tiek sumažino skirtumą pataikydami du tolimus metimus, tačiau jiems nepavyko apsiginti nuo varžovų atakų ir komandas vis tiek skyrė šeši taškai. Kėliniui jau įpusėjus šeimininkai spurtavo 4:0 ir padidino rezultatą jau iki dviženklio. Daugiausiai prie to prisidėjo L.Čekavičius pelnęs keturis taškus. Tačiau svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl sumažino pranašumą savo naudai. Vėliau iniciatyvos ėmėsi E.Zaidelis, kuris pataikė dvitaškį, o vėliau ir du baudos metimus ir taip vėl apkarpė šeimininkų į pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė ramiau ir užtikrinčiau bei iškovojo pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 71:63.

Po rungtynių ''Best 4 You'' ekipos treneris Vilius Lencevičius kalbėjo : ''Chaosas kažkoks , nesusipratimas , taip apibūdint galima šias rungtynės , abi ekipos žaidė blogai , čia turbūt naujų metų įtaką tokia''.

Po rungtynių ''Eoltas'' komandos treneris Artūras Pakrosnis teigė : ''Šiandienos priešininkai buvo stipresni , negana to prisidėjo ir teisėjai , bet kadangi teisėjų kaltinti negalima , sakyčiau , kad šiandien priešininkai buvo tiesiog stipresni''.

''Best 4 You'' : L.Čekavičius (14 tšk. 17 atk.kam.) , Lukas Balasevičius (13 tšk.) , Remigijus Kulikauskas (12 tšk.)

''Eoltas'' : E.Zaidelis (23 tšk. 11 atk.kam. 9 per.kam. 12 išpr.praž.) , Karolis Gervė (15 tšk. 10 atk.kam.) , Mantas Kačinskas (11 tšk.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Zekas2013 sausio 07 d., 11:55 val.

Netgi ir neprisilietus buvo fiksuojamos prazangos ;)

strato2013 sausio 07 d., 07:06 val.

Nežinau, ar toks pražangų kiekis yra normalus krepšiniui ;] fiksuot kekvieną menkiausią prisilietimą..

"Eoltas" iškovojo pergalę prieš "Vijorą" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Best 4 You" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 18:35 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)Po pratęsimo sunkią pergalę iškovojo "Eoltas" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Best 4 You" po nesėkmingo trečio kėlinio, sugebėjo iškovoti pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:23 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Best 4 You" tik po atkaklios kovos įveikė "Vijorą" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Eoltas" iškovojo sunkią pergalę (2013 sausio 18 d., penktadienis, 22:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Best 4 You" įveikė "Chemcentrą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:54 val.)"Baubilas" rungtynių pabaigoje palaužė "Best 4 You" pasipriešinimą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:36 val.)