VĖDISANA & KOLUNA vs GRIZLIAI (87:75)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Spurtas antrajame kėlinyje nulėmė „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalę

2009 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 21:49 val., peržiūros: 6339

Ketvirtadienio vakarą, Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko šeimininkų „Vėdisana & Koluna“ komanda ir svečiai "Grizliai". Rungtynės prasidėjo netaikliais šeimininkų metimais iš po krepšio niekam nedengiant. Tai šiek tiek išmušė juos iš ritmo ir atrodė, kad šiandien jų laukia labai sunkios rungtynės. Tačiau antrajame kėlinyje „Vėdisana & Koluna“ komanda spurtavo ir laimėjusi kėlinį dvidešimties taškų persvara, nulėmė rungtynių baigtį. Iki susitikimo pabaigos, "Grizlių" krepšininkai šiek tiek sumažino varžovų persvarą, tačiau to neužteko. „Vėdisana & Koluna“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 87:75.

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkovotu šeimininkų ginčo kamuoliu, tačiau nuskubėję į greitą ataką, jie sugebėjo du kartus pramesti nedengiami. Tuo pasinaudojo svečiai ir pelnė pirmuosius rungtynių taškus. „Vėdisana & Koluna“ komandai pirmasis kėlinys buvo nesėkmingas, jie dažnai metė pro šalį iš patogių padėčių. Tai privertė šeimininkus nervintis, o tuo pasinaudoję "Grizliai" laimėjo pirmąjį kėlinį trijų taškų persvara. Po pirmojo kėlinio rezultatas 15:18 svečių naudai.

Antrasis kėlinys „Vėdisana & Koluna“ krepšininkams buvo daug sėkmingesnis. Jie pataikė beveik visus metimus iš žaidimo, ir ėmė daug sėkmingiau gintis. Svečiai per kėlinį sugebėjo įmesti tik dešimt taškų ir pralaimėjo kėlinį dvidešimties taškų skirtumu. Šeimininkai po pirmojo kėlinio supratę, kad taip žaisdami nelaimės, parodė charakterį ir visiškai perėmė iniciatyvą. Po antrojo kėlinio rezultatu 45:28 priekyje „Vėdisana & Koluna“ komanda.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova. Svečių komandą bandė gelbėti A.Butkus, kuris šiame kėlinyje įmetė trylika taškų, tačiau šeimininkų komandos žaidėjai atakavo taip pat taikliai ir sugebėjo padidinti turėtą persvarą dar dviem taškais. Po trijų kėlinių rezultatu 69:50 vis dar užtikrintai pirmavo šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės svečių taškais, kurie sumažino atsilikimą iki penkiolikos taškų. Tačiau netrukus šeimininkai „Vėdisana & Koluna“ komanda atsakė spurtu 11:1 ir padidino savo persvarą iki rekordinės – dvidešimt penkių taškų. Šiek tiek atsipalaidavę ir pajutę pergalės skonį šeimininkai, kėlinio gale išbarstė pusę turėos persvaros, tačiau laimėjo rungtynes rezultatu 87:75. Tai buvo trečioji „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalė šiame sezone.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė Arūnas Giedraitis pelnęs 22 taškus, Tadas Dudzevičius pelnė 17 taškų ir Mantas Šateika pridėjo 16 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Tadas Navickas pelnęs 27 taškus ir 19 taškų pridėjęs Audrius Butkus.

„Vėdisana & Koluna“ komandos treneris po rungtynių sakė: Mums labai trūksta įžaidėjo, nes nepirmą kartą kartojasi toks rungtynių braižas, kai išbarstome turimą nemaža pranašumą jau atrodo laimėtose rungtynėse. Tačiau žaidžiame tik pirmą sezoną todėl nėra ko norėt, bet pažadu, kad kitais metais tikrai bus geriau.

"Grizliai" komandos treneris teigė: Pralaimėjome, nes šiandieną neturėjome kelių žaidėjų, o ne gana to dar ir aukštas mūsų žaidėjas susirinko penkias pražangas. Tai lėmė komandos pralaimėjimą.

Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" tik antroje susitikimo dalyje palaužė "Vėdisaną & Koluną" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Krepšinis.net" nugalėjo "Vėdisaną & Koluną" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:28 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)