VĖDISANA & KOLUNA vs KAUNO KVARCAS (89:68)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą

2009 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 22:39 val., peržiūros: 5811

Ketvirtadienį Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Vėdisana & Koluna“ prieš svečius „Kauno Kvarcas“ ekipą. Nors pirmojo rungtynių pusėje žaidimas vyko apylygis, po ilgosios pertraukos šeimininkai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 89:68.

Pirmasis kėlinys prasidėjo vienu taikliu baudos metimu, kuris išvedė svečius į priekį. Visas likusias kėlinio minutes tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Svečiai buvo įgyja 5 taškų pranašumą 12:7, tačiau dar po kelių minučių jau šeimininkai buvo priekyje 18:13. Bet vis gi kėlinį geriau užbaigė svečiai, kurie išlygino rezultatą 18:18.

Antrajame kėlinyje kova vyko atkakliai, nors Augis Braknys įsmeigė tris tolimus metimus iš eilės ir suteikė savo komandai 11 taškų pranašumą, svečiai nepalūžo ir parodė charakterį. Jie sugebėjo sumažinti persvarą iki 6 taškų, bei nepaleisti savo oponentų. Taigi prieš ilgąją pertrauką priekyje šeimininkai 46:40.

Po ilgiosios pertraukos šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Svečiai buvo praradę daug jėgų, nes šiose varžybose buvo tik šešiese, todėl nesugebėjo daugiau pasipriešinti savo varžovam ir pralaimėjo trečiąjį kėlinuką rezultatu 73:55.

Paskutinysis kėlinys liko tik formalumas. Šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę prieš savo varžovus, kuriems šiandiena tiesiog pritrūko jėgų. Taigi šeimininkai šventė pargalę 89:68.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė Augis Braknys ir Arūnas Abromaitis surinkę po 23 taškus.

Svečių gretose išsiskyrė galingai žaidęs Valmantas Šeškas, kuris įmetė 21 tašką, atkovojo 12 atšokusių kamuolių, bei išprovokavo 14 varžovų pražangų, taip atlikdamas trigubą dublį.

Nugalėtojų treneris po varžybų teigė, jog: „Iš tikrųjų gavosi taip, kad laimėjome. Nors komanda dar nežaidė gerai, bet tikiuosi, kad greit susižaisime."

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, kad: „Varžovas stiprus, geras. Šiandiena mažai susirinkome. Sveikiname varžovus.“

„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)"Ekodora" namuose įveikė "Kauno kvarcą" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nepagailėjo "Kauno Kvarco" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Kauno kvarco" komandą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)