VĖDISANA & KOLUNA vs KOLPINGO KOLEGIJA (89:72)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte

2009 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 21:49 val., peržiūros: 4518

Šiandien KKL "C" lygoje pirmasias sezono rungtynes sužaidė "Vėdisana & Koluna" ir "Kolpingo kolegija". Aištės šeimininkai nebuvo labai svetingi ir svečius įveikė įtikinamu rezultatu 89:72. Pirmąją rungtynių pusę labai sėkmingai sužaidę šeimininkai susikrovė solidžią persvarą, kurios panaikinti "Kolpingo kolegijos" krepšininkams iki rungtynių pabaigos nepavyko.

Varžybų pradžia kur kas sėkmingiau susiklostė aikštelės šeimininkams. Jie agresyviai puldami ir kibiai gindamiesi nuo pirmųjų rungtynių minučių susikrovė apčiuopiamą persvarą. Spurtavę rezultatu 16:4, "Vėdisana & Koluna" vyrai nutolo nuo "Kolpingo kolegijos" krpšininkų 12 taškų, Kėliniui įpusėjus, svečių ekipa ir toliau sunkiai rinko taškus. Viliui Šiupiniui porą kartų pavyko pralaužti varžovų gynybą, tačiau skirtumas ir toliau išliko solidus 19:8. Kėlinuko pabaigoje abi komandos apsikeitė keletu sėkmingų atakų, o ketvirčio pabaigoje Žilvino Zakaro tolimas šūvis leido šeimininkams išlaikyti apčiuopiamą pranašumą 24:12.

Antrojo kėlinuko pradžia šeimininkams nebebuvo tokia sėkminga kaip pirmojo. Abiems ekipoms bandant žaisti greitą krepšinį, skirtumas po truputį pradėjo tirpti: 26:16, 30:22. Šeimininkų gretose iki pat antrojo kėlinio vidurio Vidmantas Lašas buvo vienintelis krepšininkas sugebėję rasti kelius link varžovų krepšio. Akivaizdus komandos draugų pagalbos trūkumas puolime privertė "Vėdisana & Koluna" krepšininkus prašyti minutinės pertraukėlės. Po jos šeimininkų gretose atsirado ir daugiau krepšininkų galinčių pataikyti: po tritaškį įmetė Žilvinas Zakaras, Arūnas Abromaitis bei Augis Braknys. Šių krepšininkų tolimi šūviai leido vėl kiek ramiau pasijusti
"Vėdisana & Koluna" krepšininkams 41:29. Svečių ekipoje Vladimiras Burovas ir Arvydas Geiša praktiškai vieninteliai bandė neleisti varžovams atitrūkti. Krepšininkai šio ketvirčio metu kartu pelnė 18 iš 23 komandos taškų. Visgi jų pastangas niekais pavertė Mantas Šateika, kuris kėlinio pabaigoje surengė asmeninį tritaškių šou, pataikydamas tris kartus iš tritaškio, jis padėjo savo komandai padidinti turėtą 12 taškų pranašumą iki solidžios 18 taškų persvaros 53:35. Taip baigėsi antrasis ketvirtis.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. Abi ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, o skirtumas kito nežymiai. Visgi kėliniui artėjant prie pabaigos tų pačių
"Kolpingo kolegija" krepšininkų Vladimiro Burovo ir Arvydo Geišos pastangų dėka svečiams pavyko kiek labiau priartėti 64:53. Tačiau "Vėdisana & Koluna" vėl rado savo lyderį. Šį kartą juo tapo Augis Braknys. Jis pelnė du taškus su pražanga, o kėlinuko paskutinėmis sekundėmis dar pridėjo ir tritaškį. Po trijų kėlinių 69:53 "Vėdisana & Koluna" priekyje.

Paskutinis kėlinukas jau buvo tik formalumas. Komandoms apsikeitus keletu sėkmingų atakų rezutatu 73:60 vis dar priekyje
"Vėdisana & Koluna" komanda. Šeimininkai dar labiau padidino apsukas kėliniui įpusėjus. Arūnas Giedraitis ir Augis Barknys iniciavo komandos spurtą 10:0 ir šeimininkai atitrūko rezultatu 83:60. Tačiau panašu, kad šios atkarpos metu "Vėdisana & Koluna" išeikvojo daug jėgų, o gal tiesiog patikėjo savo pergale ir kiek atsipalaidavo. Tuo netruko pasinaudoti svečiai. Dabar jau jie surengė suprtą 7:0, sušvelnindami rezultatą 83:67. Visgi, abi ekipos kėlinio pabaigoje sulėtinusios tempą laukė finalinio teisėjo švilpuko. Nugalėtojas abejonių nebekėlė. 89:72 užtikrinta "Vėdisana & Koluna" pergalė sezono starte.

Po varžybų pakalbintas
"Kolpingo kolegija" trenerio pareigas ėjęs Martynas Lavrentjevas apie pirmąjį savo komandos mačą kalbėjo: "Šiandien trūko susižaidimo, tai buvo pirmos varžybos mūsų komandai. Taip pat trūko keletos komandos žaidėjų. Tačiau galima įžvelgti ir teigiamų dalykų – tai mūsų centras Arvydas Geiša. Jo žaidimas teikia daug vilčių. Manau jį būdų galima išskirti ir šiandien dienos varžybose. Taip pat Vladimiras Burovas. Šiaip stengėsi visa komanda. Manau mūsų greitas žaidimas ateityje gali būti raktas į pergales". Treneris teisėjų darbą įvertino 7 balais.

"Vėdisana & Koluna" komandos treneris Žilvinas Zakrasas pasidžiaugė sėkmingu startu šiame sezone: "Startas visai neblogas. Tačiau gynybos šiek tiek trūko, buvome suplanavę gintis kiek kitaip. Nors pirmuosius du kėlinius gynėmės tikrai gerai, atidirbome sąžiningai. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinukai buvo lygūs. Antroje rungtynių dalyje per daug atsipalaidavome ir per anksti patikėjome pergale. Šiandien galėčiau išskirti Vidmantą Lašą ir Mantą Šateiką". Treneris teisėjų darbą įvertino 9 balais ir liko labai patenkitas teisėjavimu: "Teisėjai šiandien atidirbo super".

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Tadas Dudzevičius ir Augis Braknys pelnę po 16 taškų. Pastarasis dar pridėjo 8 atkovotus kamuolius.

"Kolpingo kolegija" komandoje nesulaikomas buvo Arvydas Geiša pelnęs 26 taškus, atkovojęs 17 kamuolių ir blokavęs 5 varžovų metimus. Vladimiras Burovas pridėjo 21 tašką.

"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Sporto Fėjos & IVnet.lt" pergalių maratonas tęsiasi (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:42 val.)