Nebajeris vs Baltic Transline (86:55)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“

2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 18:04 val., peržiūros: 1366

Kovo 26 dieną, 15:45 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Nors komandos stojo žasti pirmųjų aštunfinalio rungtynių, tačiau „Baltic Transline“ šį kartą susirinko vos penkiese ir būtent tai nulėmė, kad komanda neturėjo jokių galimybių kovoti lygiai su varžovais. Antroje rungtynių pabaigoje svečiai atrodė visiškai be jėgų, o „Nebajeriui“ beliko tik rinkti lengvus taškus ir pasiimti užtikrintą pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 86:55 (26:14, 12:9, 24:16, 24:16).

Jau rungtynių starte tapo aišku, kad „Baltic Transline“ komanda tausos jėgas ir žaidėjai tikrai negalėjo rungtyniauti visu šimtu procentų. Tuo pasinaudoję šeimininkai labai greitai nutolo, jų persvara jau pirmame kėlinuke tapo dviženklė ir intriga gana greitai išnyko. Vis tik jau antrame kėlinuke „Nebajeris“ su varžovais žaidė lygiai, komanda aiškiai atsipalaidavo, o jiems pirmauti leido tik iki tol susikrautas solidus pranašumas. Po labai nerezultatyvaus antrojo kėlinuko „Nebajeris“ buvo priekyje rezultatu 38:23.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ komandos jėgos galutinai išseko. Kiek rimčiau jų gretose kovojo tik vienintelis T.Viršilas, o visa komanda vis sunkiau suspėdavo grįžti prie savojo krepšio. Šeimininkai pajautė, kad varžovai nebeturi energijos, tad komanda išnaudojo savo greitį, ne vieną kartą žaidėjai galėjo atakuoti visiškai laisvi. Skirtumas dabar augo su kiekviena minute ir rungtynių likimas tapo aiškus. Puikiai pasinaudoję savo stripiosiomis pusėmis, „Nebajerio“ krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 86:55.

Nebajeris: Mindaugas Ežerskis – 18 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Rytis Sadauskas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Čiuplys – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Kazickas – 10 tšk. (17 atk. kam.)

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 22 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Leščinskas – 16 tšk., Aivaras Keršis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Keturiese likę „Nebajerio“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš SK „Neveronys“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)