Best 4 You vs Lietuvos geležinkeliai (90:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ tritaškių lietuje paskandino „Lietuvos geležinkelių“ garvežį

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 646

Sekmadienį, sausio 21 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Best 4 You“ ir svečių „Lietuvos geležinkeliai“ komandos.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir iškart šovė į priekį 10:4, o svečiai niekaip nerado savojo žaidimo ir jų deficitas vis augo. Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų tritaškiais, o iš jų keturis smiegė vienas A.Krylovas ir po atkarpos 11:0, šeimininkai baigė pirmąjį kėlinuką turėdami 19 taškų persvarą – 29:10. Antrajame ketvirtyje svečiai pradėjo žaisti rezultatyviau, tačiau skylėta gynyba neleido mažinti varžovų persvaros. „Lietuvos geležinkelių“ komanda keitaliojo gynybos sistemas, tačiau niekas neveikė – jei pirmajame kėlinyje šeimininkai subombardavo varžovus septyniais tritaškiais, tai antrame kėlinuje jie taškus vertė iš po krepšio bei jau tiesiog štampavo vieną rezultatyvią ataką po kitos ir po dviejų kelinių jau turėjo solidžią persvarą – 52:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nors svečių rezultatyvumas padidėjo ir jie taip pat turėdavo gerų atkarpų,tačiau prasta gynyba neleido mažinti rezultato, taip pat koją kišo ir klaidos, o po trijų kėlinių komandas skyrė 27 taškų „Best 4 You“ persvara – 74:47. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai komanda ir toliau žaidė užtrinktai ir po truputį didino savo solidų pranašumą. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 90:59 (29:10, 23:18, 22:19, 16:12).

„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)