Kauno TPMC vs R2P Sport (101:75)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ pasiekė įtikinamą pergalę

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 16:59 val., peržiūros: 346

Lapkričio 7 dieną, 15:30 val., Kauno TPMC sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir "R2P Sport" (svečiai). Vos šešiese susirinkę svečiai nesugebėjo mesti nors kiek rimtesnio iššūkio šeimininkams, skirtumas dar pirmoje varžybų dalyje tapo triuškinamas, o simbolinį šimtajį tašką pelnę „Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę, laimėdami rezultatu 101:75 (20:10, 28:15, 29:17, 24:33).

Jau pirmame kėlinuke „Kauno TPMC“ išnaudojo savo pagrindinį ginklą – didelį intensyvumą, skirtumas sparčiai augo, o neturėdami rezervų ant suolelio svečiai negalėjo padaryti jokios įtakos žaidimui, negelbėjo ir išnaudotos minutinės pertraukėlės. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 48:25.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC“ varžovus galutinai nužudė tolimų metimų serija. Skirtumas perkopė trisdešimties taškų ribą, tuomet abi komandos pradėjo žaisti lygiau, nebeliko intrigos, tad žaidimas tapo lygesnis, tačiau nugalėtojas jau buvo aiškus. Simbolinį šimtajį tašką pelnę „Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę, laimėdami rezultatu 101:75.

Algridas Žadeikis („Kauno TPMC“):

"džiaugemės sezoną pradėdami įtikinama pergale, komanda žaidė gerai, tikimės išlaikyti panašų lygį ir kitose varžybose".

6 išpr. praž.

„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)Kauno TPMC palaužė LSU (2021 gruodžio 15 d., trečiadienis, 10:56 val.)„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“ (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:40 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)