Lietuvos sporto universitetas vs Kauno TPMC (77:117)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 21:40 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Kauno TPMC palaužė LSU

2021 gruodžio 15 d., Trečiadienis, 10:56 val., peržiūros: 409

Vėlų antradienio vakarą, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje vyko B lygos reguliariosios rungtynės. Jose šeimininkai LSU krepšininkai priėmė varžovus Kauno TPMC. Nors rezultatas atrodo triuškinantis, dar trečiajame kėlinyje atrodė, jog bet kuri komanda gali laimėti.

Rungtynės prasidėjo labai atkakliai. Kibi gynyba, aštrus puolimas dominavo abiejose aikštelės pusėse. Nė viena komanda nenorėjo pasiduoti. Svečiams sekėsi atakuoti iš po krepšio, tačiau jie niekaip nesugebėjo sustabdyti uraganiško studentų puolimo. Pastarieji pataikė iš visur ir tai jiems padėjo išlaikyti lygų rezultatą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje. Pavykus kelias atakas apsiginti, Kauno TPMC dar pataikė ir kelis tritaškius greitose atakose. Skirtumas padidėjo iki – 11 ir tai tikriausiai palaužė studentus psichologiškai. Pastariesiams nebesisekė nei puolime, nei gynyboje. Per pusantro kėlinio rezultatas pasisuko labai netikėta linkme. LSU rungtynes pralaimėjo rezultatu 77:117 (27:28, 22:26, 12:33, 16:30).

12 atk. kam.

„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“ (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė įtikinamą pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)