Artstone vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (74:89)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

E. Rakicko skrydžiai po krepšiu nulėmė pergalę „JVIB“ ekipai

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:22 val., peržiūros: 565

Sekmadienį, kovo 4 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos „Artstone“ bei svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“. Komandos apylygiai žaidė tris kėlinius, bet lemiamo ketvirčio metu svečiai įgijo užtikrintą pranašumą ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos sužaidė gana apylygiai. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:17. Antrajame kėlinyje „Artstone“ šovė į priekį, bet ketvirčiui einant į pabaigą „JVIB“ pavijo savo varžovus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:34.

Trečiojo kėlinio metu komandos žaidė apylygiai ir skirtumas tarp komandų per daug nesikeitė. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:54. Lemiamo ketvirčio metu svečiai susikrovė solidų pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:89.

Erikas Rakickas („Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“):
“Rezultatas švieslentėje neatspindi aikštelėje vykusios kovos. Džiugu, kad laimėjom.“

Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hipocredit.lt“ išrašė „JVIB“ komandai pirmąjį pralaimėjimą (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:47 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)