BUSINESS PARTNERS GROUP vs WATER SER & VEESEADMED (67:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 17 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Water Ser & Veeseadmed" nugalėjo "Business Partners Group"

2009 sausio 17 d., Šeštadienis, 21:39 val., peržiūros: 4822

Šiandien "Business Partners Group"savo aikštėje priėmė "Water Ser & Veeseadmed" ekipą. Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė įnirtinga kova. Žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau visada priekyje būdavo šeimininkų ekipa. Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko įsiveržti į priekį. Nebepaleidę įgytos persvaros "Water Ser & Veeseadmed" iškovojo pergalę rezultatu 67:68.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo puikia šeimininkų atkarpa (5:0). Kėlinukui įpusėjus rezultatas buvo lygus 12:12. Puikiai realizuojant tolimus metimus šeimininkams pavyko laimėti šį kėlinuką minimaliu vieno taško skirtumu 20:19.

Antrame kėlinyje "Business Partners Group" sugebėjo padidinti persvarą iki 6 taškų. Ir toliau sėkmingai savo atakas užbaigdami tolimais metimais svečiai ilgą laiką išlaikė pastovią persvarą. Tačiau antroje kėlinuko pusėje svečiams perėmus iniciatyvą skirtumas vėl sumažėjo iki 1 taško 36:35 (16:16).

Po ilgosios pertraukos "Business Partners Group" pirmoje kėlinio pusėje savo persvarą padidino iki 9 taškų. Svečiai pralaimėję kovą po krepšiais , kuri visų varžybų metu buvo jų pusėje po šio kėlinuko, jau turėjo 5 taškų deficitą 52:47 (16:12).

Paskutiniame kėlinyje prasidėjo tikroji kova. Abi ekipos kėlinuką pradėjo tolimais metimais. Svečiams ėmus spausti varžovus jie suglumo ir pradėjo dažnai klysti , taip leisdami sukurti greitas atakas , kurios pasibaigdavo lengvais taškais. Po šios atkarpos "Water Ser & Veeseadmed" jau buvo priekyje (58:62). Šeimininkams netrukus pavyko išlyginti rezultatą. Tačiau ir vėl pasipylė klaidos , kurios ir nulėmė nugalėtoją. Pelnę 6 taškus be atsako , svečiai įsiveržė į priekį 62:68. Pritrūkę laiko , šeimininkai nesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 67:68 (15:21).

" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Water SER & Veeseadmed" pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)"Water Ser & Veeseadmed" sėkmingai peržengė ketvirtfinalio barjerą (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Water Ser & Veeseadmed" iškovojo dar vieną pergalę (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:36 val.)Triuškinanti "Water SER & Veeseadmed" pergalė (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:13 val.)Tik antroje varžybų pusėje "Business Partners Group" palaužė savo varžovus (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 21:12 val.)Nesunki „Business Partners Group“ pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:23 val.)"Water Ser & Veeseadmed" iškovojo pirmąją pergalę ir nutraukė šešių iš eilės nesekmių seriją (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Water SER & Veeseadmed" iškovojo triuškinančią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)"Water SER & Veeseadmed" sutriuškino "Inreal NT & Invalda" ekipą (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:28 val.)