BUSINESS PARTNERS GROUP vs INREAL NT & INVALDA (61:44)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Tik antroje varžybų pusėje "Business Partners Group" palaužė savo varžovus

2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 21:12 val., peržiūros: 4074

Šiandien "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos "Business Partners Group" (šeimininkai) ir "Inreal & Invalda" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje vyko įtempta kova. Nei vienai ekipai nepavyko atitolti nuo savo varžovų. Antroje pusėje šeimininkai įgijo dviženklę taškų persvarą , kuri su kiekviena minute vis augo. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 61:44 (13:10, 13:9, 16:11 , 19:14).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo septyniais "sausais" šeimininkų taškais. Svečiai tik paskutinėmis minutėmis pradėjo artėti prie varžovų. Pirmas ketvirtis pasibaigė rezultatu 13:10.

Antrame ketvirtyje suaktyvinę gynybą šeimininkai sustabdė visus kelius savo krepšio link. Patys kurdami greitas bei rezultatyvias atakas antroje kėlinio pusėje jau turėjo dviženklį pranašumą (26:15). Tačiau ir vėl kėlinio pabaigą geriau sužaidę svečiai deficitą sumažino iki 7 taškų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 26:19.

Po pertraukos aikštėje pradėjo dominuoti "Business Partners Group" ekipos žaidėjai. Pataikę du tolimus metimus jie susigrąžino dviženklį pranašumą (31:21). Kėlinuko pabaigoje puikiai sužaidęs šeimininkų ekipos žaidėjas A.Bartkus vos per kelias minutes sugebėjo pelnyti 8 taškus ir savo ekipos persvarą padidinti iki 12 taškų 42:30

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai ir toliau puikiai gindamiesi neleido varžovams priartėti. Rungtynių pabaigoje jų persvara išaugo net iki 20 taškų , tačiau per likusias minutes svečiams pavyko šiek tiek sumažinti persvarą ir pripažinti "Business Partners Group" ekipos pranašumą rezultatu 61:44

"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)Nesunki „Business Partners Group“ pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:23 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)Water Ser & Veeseadmed" nugalėjo "Business Partners Group" (2009 sausio 17 d., šeštadienis, 21:39 val.)" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)„Business partners group“ nepaliko vilčių „Elinta“ krepšininkams (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 18:31 val.)"Business Partners Group" - "Įmonių" lygos Iššūkio taurės nugalėtojai! (2009 gegužės 19 d., antradienis, 23:23 val.)