BUSINESS PARTNERS GROUP vs INREAL NT & INVALDA (82:52)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 28 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Nesunki „Business Partners Group“ pergalė

2009 vasario 28 d., Šeštadienis, 17:23 val., peržiūros: 4038

Šiandiena Kauno „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Business Partners Group“ ir svečių „Inreal & Invalda“ ekipos. Po gan lengvos kovos pergalę šventė aikštės šeimininkų ekipa 82:52.

Pirmasis kėlinys prasidėjo netaikliais metimais ir tik po gerų trijų atakų pirmuosius tris taškus pelnė svečių ekipa, bet netrukus šeimininkų ekipa atsakė šešiais taškais be atsako. Kėliniui einant į pabaiga rezultatas buvo lygus 12:12 ir tik paskutinėm minutėm 4 taškų persvara susikrovė „Business Partners Group“ po pirmojo kėlinuko 16:12.

Antrajame kėlinyje aikštėje vyko panaši kova, abi komandos netaikliai atakavo krepšį, bet vis gi geriau pataikyt įsėkėsi šeimininkų ekipai. Prieš ilgąją pertrauka „Business Partners Group“ jau turėjo nedidele, bet visgi persvara 33:24.

Trečiajam kėliniui prasidėjus abi komandos pradėjo kibiau gintis, tačiau abi komandos taip pat pagerino savo taiklumą. Visa trečia kėlinį šeimininkų ekipa po truputi krovėsi sau palankų panašumą ir pasibaigus trečiam kėliniui jis siekė jau 16 taškų persvarą.

Paskutiniame kėlinyje labai nepasisekė svečių ekipai. Vienas po kito surinkę 5 asmenines pražangas aikštele paliko du žaidėjai ir tuo netrukus pasinaudojo aikštės šeimininkų ekipa, kuri užsitikrino sau pergalę rezultatu 82:52.

„Business Partners Group“ komandoje labiausiai išsiskyrė Tadas Žirgulis pelnęs 16 taškus, jam gerai talkino Gediminas Pečkaitis pelnęs 20 taškų ir sugriebęs net 25 kamuolius.

„Inreal & Invalda“ labiausiai išsikyrė Mantas Makulavičius pelnęs 17 taškų.

Po varžybų šeimininkų ekipos treneris teigė, kad gerai sužaidėm ir laukiam paskutiniu varžybų.

Svečių ekipos treneris pasakė tiesiog tai jog pralošė trise.

„Business partners group“ nugalėjo negausiai susirinkusius svečius (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:35 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Business partners group“ nepaliko vilčių „Elinta“ krepšininkams (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 18:31 val.)Nesunki "KK Policija" pergalė (2008 gruodžio 06 d., šeštadienis, 17:08 val.)"Business Partners Group" - "Įmonių" lygos Iššūkio taurės nugalėtojai! (2009 gegužės 19 d., antradienis, 23:23 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)Water Ser & Veeseadmed" nugalėjo "Business Partners Group" (2009 sausio 17 d., šeštadienis, 21:39 val.)"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)Tik antroje varžybų pusėje "Business Partners Group" palaužė savo varžovus (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 21:12 val.)" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)