KM „Žalgiris“ II vs Glasma Service (77:84)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II

2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 19:44 val., peržiūros: 819

Trečiadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „KM „Žalgiris“ II ir „Glasma Service“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, „Glasma Service“ ekipą į priekį vedė per pirmą kėlinį devynis taškus sumetęs D.Grušauskas, o kėlinys pasibaigė esant rezultatui 15:14.

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė „KM „Žalgiris“ II krepšininkai, kurie įpusėjus kėliniui nutolo 31:23. Visgi, antroje kėlinio pusėje jaunieji žalgiriečiai pradėjo dažnai klysti, kuo pasinaudoję „Glasma Service“ krepšininkai spurtavo ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 33:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo P. Padegimo dėjimu po perimto kamuolio, tačiau svečiai po A. Grabausko tritaškio nutolo 38:45. Tada septyniais taškais be atsako „KM „Žalgiris“ II lygino rezultatą, bet kėlinio pabaigoje po krepšiu dominavusi „Glasma Service“ vėl perėmė iniciatyvą ir kiek nutolo 51:59.

Lemiamamo kėlinio pradžioje svečiai dar labiau nutolo – 56:70. Tada R.Butkus smeigė du tritaškius ir šeimininkai priartėjo iki 67:73. Nors jaunieji žalgiriečiai dar priartėjo iki trijų taškų deficito, bet keli P. Gabrilavičiaus greiti pabėgimai neleido „KM „Žalgiris“ II krepšininkams pagalvoti apie pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 77:84 (15:14, 18:21, 18:24, 26:25).

D.Grušauskas („Glasma Service“):

„Tas kuris neįmeta baudų, šiandien jas sumetė, dėl to ir laimėjom“ :)

Povilas Kirpičenko

„Remza“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Glasma Service“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:06 val.)„Glasma Service“ po atkaklios kovos palaužė svečius iš Šakių (2020 birželio 30 d., antradienis, 21:05 val.)„Glasma Service“ žengė į pusfinalį (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)Dviem įspūdingais P. Padegimo dėjimais pažymėtose rungtynėse „KM „Žalgiris“ II“ pergalė prieš Šakių „Sparta“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“ (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris II“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Dumblas“ šešetą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)