Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Pro Angels (64:102)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 21:00 val., peržiūros: 708

Gegužės 15 dieną, 20:00 val., P. Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje susitiko „Laikinosios sostinės“ mažoji taurė 2019 lygos komandos asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (šeimininkai) ir „Pro angels“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 64:102 (13:29, 17:23, 17:22, 17:28).

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo „Pro angels“. Per pirmas tris minutes svečiai spurtavo 11:0 ir gerokai išgąsdino varžovus. Toliau visą kėlinį svečiai tik didino pranašumą ir po pirmo kėlinio 13:29 priekyje „Pro angels“. Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko atrasti būdų atakuoti varžovų krepšį. Pusę kėlinio šeimininkai mažino pranašumą kol liko 11 taškų, tačiau svečiai greit susiimė ir iki kėlinio galo susikrovė rekordinę persvarą (30:52).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkams nepavyko sukurti intrigos. Trečiąjį kėlinį „Pro angels“ laimėjo rezultatu 47:74. O ketvirtajame kėlinyje svečiai stengėsi pasiekti 100 taškų ribą, tuo tarpu varžovai taip pat sužaidė rezultatyviausią kėlinį. Pergalę šventė „Pro angels“ rezultatu 64:102.

“Pro angels“ komandos treneris K.Ugintas: „Nieko nelemiančios rungtynės abejom komandom, smagu ateit pasibėgiot, sveikatą pagerint. Tikimės į rungtynes rinktis taip ir toliau ir siekt aukščiausių tikslų“

KM „Žalgiris ‒ 1“ turnyrą pradėjo pergalę prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė BC „Rhino“ pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:29 val.)