Pro Angels vs Sporto manija (83:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2019 gegužės 26 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale

2019 gegužės 26 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 965

Sekmadienį, gegužės 26 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės dėl pirmosios vietos, kuriose susitiko nominalūs aikštelės šeimininkai „Pro Angels“ bei svečiai „Sporto manija“. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas pranašesni buvo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau į kovą grįžo svečiai ir tik lemiamu momentu pergale tenkinosi „Pro Angels“ ekipa.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie demonstravo labai solidžią gynybą ir per šešias minutes praleido vos keturis taškus į savo krepšį. Tuo tarpu, jie patys nestrigo puolime, išsimetė gerus metimus ir gana greitai įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau „Sporto manija“ pagaliau pradėjo stabiliai rinkti taškus, tačiau gynyboje ir toliau neblizgėjo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:14. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Sporto manija“ ir braukė savo atsilikimą iki septynių taškų. Tuomet I. Krukonio ir A. Sakalausko tritaškiai leido „Pro Angels“ ekipai vėl lengviau atsipūsti, kuomet skirtumas tarp komandų išaugo iki 15-os taškų. Visgi, svečių ekipa gana greitai pradėjo likviduoti savo atsilikimą ir taikliais tolimais metimais kapstėsi arčiau savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:39.

Trečiojo ketvirčio metu komandos jau daugiau dėmėsio kreipė į gynybą ir jau nebebuvo tokios produktyvios puolime. Ypatingai šiame ketvirtyje strigo „Pro Angels“ ekipa, kuri per aštuonias minutes sukrapštė vos aštuonis taškus ir „Sporto manijai“ pavyko išlyginti rezultatą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:61. Lemiamo ketvirčio metu aikštelėje užvirė tikra kova ir temperatūra aikštelėje gerokai pakilo. Sužaidus šešias minutes, komandos, kartu sudėjus, buvo pelniusios vos 12-ą taškų. Galiausiai ledus pralaužė „Pro Angels“ ekipa, kuri pusantros minutės atkarpą laimėjo 7:0 ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, skaičiavo aštuonių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Sporto manijai“ nepavyko grąžinti intrigos į rungtynes ir pergalę iškovojo „Pro Angels“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 83:74.

„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:00 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)