KM „Žalgiris“ ‒ 1 vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (106:90)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris ‒ 1“ turnyrą pradėjo pergalę prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 434

Pirmadienio vakarą krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris – 1“ su svečiais Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Rezultatyviose rungtynėse KM „Žalgiris – 1“ šventė pergalę ir įsirašė pirmąją pergalę turnyre.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo 3 iš eilės šeimininkų komandos žaidėjo V. Šalčiaus tolimais metimais. Verta paminėti, kad iš viso jis įmetė 5 per pirmąjį kėlinį. Svečiai strigo puolime. Kėlinuko pabaigoje žalgiriečiai susikrovė 10 taškų persvarą. Po 10 minučių – 29:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos žaidėjo A. Stankevičiaus net 5-mis tolimomis bombomis į varžovų krepšį. Žaidimas išsilygino ir kėlinuko viduryje rezultatas tapo lygus – 40:40. Kėlinį tritaškiu metimu užbaigė jau mūsų minėtas V.Šalčius ir išvedė šeimininkus į priekį prieš ilgąją pertrauką – 52:50.

Trečiajame ketvirtyje žaidimas niekuo neišsiskyrė. Pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Ketvirčiui persiritus į antrą pusę geresnę atkarpą sužaidė KM „Žalgiris – 1“ komanda. Ketvirčio metu 9 taškus savo komandai pelnęs J.Kralikauskas vedė žalgiriečius į priekį. Prieš paskutinįjį ketvirtį – 79:69.

Paskutinės 10 minučių į mačą intrigos nebeįnešė. Žalgiriečiai didino savo pranašumą. 100 – ąjį tašką savo komandai pelnė M.Špokas. Galutinis rungtynių rezultatas – 106:90.

J. Kralikausko (KM „Žalgiris – 1“) komentaras po pergalingų rungtynių:

„Truputį per daug leidom varžovams. Buvom fiziškai pajėgesni ir greitesni. Trečio kėlinio pabaigoj susiėmėm, įmetėm savo metimus ir išsiveržėm. Susikūrėm geras progas, o tai ir nulėmė mūsų pergalę.“

„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:00 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ įveikė BC „Rhino“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:55 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė BC „Rhino“ pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:29 val.)