Ulmas vs Alaina & Limobus (60:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 30 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alaina & Limobus “ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Ulmas“ krepšininkų

2018 sausio 30 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 712

Antradienį, sausio 30 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Ulmas“ (1/11) susitiko su „Alaina & Limobus “ (1/10) krepšininkais.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti,bet likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundėms svečiai pateikė 2 taškus ir taip komandai padėjo įsiveržti į priekį – 17:20.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo greitomis atakomis išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (24:24), (33:33). Prie sėkmingos atkarpos labiausiai prisidėjo 33 pataikęs du tolimu metimus per kėlinį – 37:35.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai – 53:57.

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo nervinga, abi komandos žaidė itin nerezultatyviai, abi komandos baudavosi. Kėliniui įpusėjus svečiai atlikę kelias greitas pergales įsiveržę į priekį. Atrodo, kad laiko panaikinti tokią persvarą daugiau nei pakankamai, tačiau šeimininkų ekipa neparodė nei trupučio iniciatyvos. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:77.

„Alaina & Limobus “ komandos treneris V.Čypas: Pirmas tarpusavio rungtynes, mes jiems pralošėm 6 taškais. Todėl labai norėjosi revanšo. Tai mūsų pergalę lėmė kovingumas.

„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Pastolinis“ nepaliko vilčių „Ulmo“ krepšininkams (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Alaina & Limobus“ nutraukė 5 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją ir iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (63:53) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:28 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.)