Vėjų linija & Garliavos duona vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (72:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus

2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 878

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „Vėjų linija & Garliavos duona“​ su „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komanda.

​Pirmajame kėlinyje po M. Patašiaus dvitaškio greitoje atakoje svečiai išsiveržė į priekį net 12 taškų persvara (6:18). Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą. Kėlinys baigėsi rezultatu 11:20.

​Antrajame ketvirtyje rungtynių tempą ir toliau diktavo svečiai. Nors po taiklaus L. Varno tolimo metimo „Vėjų linija & Garliavos duona“​ priartėjo prie varžovų iki trapaus 5 taškų skirtumo (29:34), tačiau kėlinį geriau užbaigę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai išsaugojo tą pačią 9 taškų persvarą 34:43.

​Trečiajame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę persverti rungtynių rezultatą savo naudai (59:58). Komandos lyderio L. Varno pastangomis „Vėjų linija & Garliavos duona“​ laimėjo kėlinį 11 taškų persvara. Po šio ketvirčio rezultatas tapo 62:60.

​Paskutiniajame kėlinyje savo sąlygas jau diktavo svečiai. Sužaidę sėkmingą atkarpą 2:12 jie sugriovė šeimininkų pastangas laimėti šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 72:84.

Paklaustas apie sėkmigą sezono pradžią bei šias rungtynes „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandos treneris T.Ališauskas kalbėjo:
„​Sezono pradžios 3 pergales vertinu gerai, bet sezonas ilgas, o jo eigoje pamatysime kiek tos pergalės buvo reikšmingos. Šių rungtynių pirmoje pusėje sunkiai sekėsi dengti varžovų lyderį, vienas žmogus „​darė“​ visą žaidimą. Šiaip pačias rungtynes vertinu gerai, pasiekėme pergalę.“
„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)