Remza & Langvila vs Vėjų linija & Garliavos duona (75:94)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai

2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 755

Kovo 15 dieną, 20:15 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Šį vakarą šeimininkai tarsi ir turėjo būti mačo favoritai, tačiau negausiai susirinkę „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidėjai nuostabiai sužaidė pirmąjį kėlinuką ir vėliau jiems beliko savo persvarą išlaikyti. Svečiams tai padaryti nebuvo lengva, kelis kartus „Remza & Langvila“ visiškai priartėjo ir tik paskutinėmis minutėmis „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar kartą nutolo. Susitikimas baigėsi rezultatu 75:94 (12:31, 24:19, 20:16, 19:28).

Susitikimo pradžia tiesiog fantastiškai susiklostė svečiams kurie puikiai pataikė, labai gerai atrodė ir greitasis jų puolimas, o skirtumas žaibiškai augo. Dar pirmojo kėlinuko metu skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų ribos, tačiau tuomet „Remza & Langvila“ pagaliau sustatė nors kiek padoresnę gynybą ir netgi ėmė artėti. Skirtumas iš lėto tirpo, bet „Vėjų linija & Garliavos duona“ jau nebeturėjo tiek laisvės ir laisvų metimų. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo rezultatu 36:50.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai nenuleido rankų, stengėsi išnaudoti ilgesnį suolelį, o skirtumas pagaliau tapo vienženklis. Intriga sugrįžo, bet tai „Remza & Langvila“ ekipai kainavo labai daug jėgų. Rungtynėms artėjant į pabaigą L. Varno vedami svečiai vėl kiek nutolo. Galiausiai šeimininkų žaidimas tapo labai chaotiškas, komanda tarsi nuleido rankas ir vėl suteikė progą nutolti varžovams. „Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai finišavo ir pirmose tarpuavio rungtynėse įsirašė užtikrintą pergalę 75:94.

Vytautas Vaškevičius („Vėjų linija & Garliavos duona“):

„rungtynės buvo sunkios, geriau pradėjome, pasiekėme pranašumą, vėliau išlaikėme atstumą nuo varžovų, atrodo, jie buvo ne pilnos sudėties. Antros rungtynės bus daug sunkesnės, su varžovais žaidėme pirmą kartą sezone, tai nei jie, nei mes dar nežinome vieni kitų kozirių, gal jiems bus dabar lengviau nes pamatė kaip mes žaidžiame.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)